10 faqet e internetit për të shkarkuar Tux Guitar / Guitar Pro Rezultatet

Me programet tipike të shkarkimit, ne mund të shkarkojmë pako muzikore që përmbajnë më shumë se 50.000 fletë muzikë për Tux Guitar / Guitar Pro, por shumë herë konstatojmë se mungon një pjesë e muzikës që duam të mësojmë.

Dhe për t’i bërë gjërat edhe më keq, shumë nga faqet që na ofrojnë rezultate, ose nuk i ofrojnë ato për këto programe ose ato nuk janë të vlefshme, etj.

Këtu do të përpiloj një seri faqesh muzikore që kam gjetur se funksionojnë:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

12 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   v3on dijo

  Logjika e guximit:

  Nëse vendosim vajza me pak rroba letër-muri, jemi të ndyrë edhe pse jemi vetëm ata që shohim ekranin, por gjithçka është në rregull nëse vendosim një vajzë gjysmë të zhveshur në një vend që qindra njerëz duken hahahahaha xD

  Doja të prekja topat xD

  Kitarë Ultimate e kam provuar disa herë, nuk më ka munguar kurrë

  1.    Guxim dijo

   Pra, në Ultimate Guitar ju shkarkoni rezultatet e reggaeton me kitarë ...

   Eja burrë, është anime hahaha. Unë kam problem me ato reale në sfondin e desktopit (që është reggaetonto e egër).

   Ju gjithmonë dëshironi të prekni topat xD

   Seriozisht, e kam thënë për arsye muzikore, jo për të qenë teze.

   1.    v3on dijo

    natyrisht jo hahahahaha nuk i ve mutit ne vesh! xD

    Unë isha një flautist në ditët e mia të vjetra, do të shkarkoja një magjistar oz, do të nxirrja pista të flautit, do të transpozoja dhe do të shtypja, gati! pentagramin në duart e mia.

    1.    Guxim dijo

     Dhe nuk jeni më?

     Stop ndalimit të duhanit dhe filloni të luani, do të shihni se sa bien (në rastin tim disa ¬¬ xd)

 2.   kotele dijo

  Faleminderit shume! 😀 Ata ishin shumë të dobishëm për mua!

  1.    Guxim dijo

   Mes teje dhe meje:

   Po sikur t’i bësh një këngë thashethemeve me kokë tullace? Bëni vetveten në shkallën D minore, kështu që dukuni të trishtuar

   LOL

 3.   ren434 dijo

  Faleminderit!
  Unë gjithmonë kam nevojë për faqe të këtij lloji. 😀

 4.   Matias dijo

  uh faleminderit !!!

 5.   Fitimtar dijo

  Faleminderit! Vetëm atë që po kërkoja!

 6.   Luis Luna dijo

  Kontribut i shkëlqyeshëm
  falënderim

 7.   John dijo

  Shumë mirë të gjithë, është turp që gjashtë tela ndaluan së punuari, ishte një faqe e mirë, shpresoj që një ditë të kthehem

 8.   Luis Cortes dijo

  Faleminderit për kontributin !!!