16 sfondet e harkut Linux

Një kohë më parë I vendos këto sfonde Desktop arti, Edhe unë i lë këtu

Ata janë gjithsej 16 sfondet e harkut Linux, Unë jam duke kërkuar për më shumë për t'i vendosur ato në të dy faqet.

Epo, asgjë më shumë për të shtuar ... atje ju keni atë:


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Guxim dijo

  Do të rishikoj ato që kam sepse tingëllojnë si shumë

  Nuk keni vajza Linux? haha

  1.    KZKG ^ Gaara <° Linux dijo

   LOL !!!!!!
   Më pyesni nëse kam vajza Linux ... HAHAHAHA sa qesharak jeni partnere HAHAHA !!! Sigurisht që kam

   1.    Guxim dijo

    Shpresoj të jenë të radhët

    1.    KZKG ^ Gaara <° Linux dijo

     Ok, le të shohim nëse i ngarkoj së shpejti hehe, unë jam me shumë postime për të publikuar dhe nuk kam filluar t'i shkruaj një nga një ...

 2.   Tubi Gjithmonë (@ afgomez84) dijo

  Ata janë të shkëlqyeshëm, shpresoj se nëse do të vendosni vajza të nxehta, mos harroni se GNU / Linux nuk bën një dallim të preferencës seksuale

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HAHAHA as Linux e as ne

 3.   harriot dijo

  eshte ftohte wappaper pershendetje miq