Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Renata dijo

  Faleminderit per postimin

  Ata ende nuk e kanë vendosur navigimin në faqen kryesore dhe pasi të keni mbaruar së lexuari artikujt nuk mund të shkoni në faqen tjetër ...

  1.    elav <° Linux dijo

   Mos u shqetëso për falënderimin e Renatës, thjesht vazhdoni të mbushni ArtesDesktop me gjëra interesante ^ - ^

   Për navigimin, po, keni të drejtë. Problemi është se kjo temë është pak e kanibalizuar nga unë, dhe unë duhet të shoh se si e shtoj atë mundësi manualisht. Do të përpiqem ta rregulloj këtë javë, megjithatë mund t'i shihni të gjithë artikujt në kjo lidhje.

   Faleminderit për ndalimin nga 🙂

   1.    Renata dijo

    Nëse dëshironi të vendosni «Faqja e mëparshme - Faqja tjetër», ju thjesht duhet të shtoni në Index.php, Archives.php dhe të gjithë ata që kanë nevojë për navigim si më poshtë:

    Kjo do të sjellë opsionin e paracaktuar, në anglisht.

    Nëse doni të vendosni se çfarë do të thotë ... Shkruani:

    Kjo eshte. E thjeshtë, e thjeshtë. Vendosni kodin në rregull që të dini se ku do të shfaqet. Ju nuk keni pse të shtoni ndonjë gjë tjetër.

    Dhe nëse dëshironi që faqet e numëruara të shfaqen, ekziston një shtojcë e quajtur Wp-Navi që mund ta instaloni me lehtësi përmes WordPress, por me këtë duhet të shtoni edhe kodin e parë që unë ju them që do ta shndërrojë atë në numra.

   2.    Renata dijo

    Ndërsa kisha frikë, kodet nuk shfaqen. Këtu keni komentin e plotë:
    http://artescritorio.com/wp-content/uploads/2011/09/Codigo.txt

    1.    elav <° Linux dijo

     Faleminderit Renata, rastësisht lexova disa nga ato këtu tani: http://ayudawordpress.com/ayudame-a-navegar-por-tu-blog/

     Më lejoni ta provoj, megjithëse ideali do të ishte në formën e numrave si në AE ...

  2.    KZKG ^ Gaara dijo

   Pershendetje shefi
   Faleminderit që ju kalove n_n ... dhe po, navigimi që ky (elav) ende nuk e vendos ¬_¬ ... Unë do të duhet ta heq atë nga paga e tij .. LOL !!!!

   Puthje dhe… ata nuk thanë asgjë në Twitter se si bëri Nana-chan TT

 2.   Guxim dijo

  Shpresoj se shefi nuk do të më kafshojë hehe. Unë mendoj se Artescritorio ka fonde nga disa distro, do të ishte interesante nëse ato do të silleshin këtu.

  Më pëlqejnë fondet e distros dhe jam i sigurt që më shumë njerëz i pëlqejnë

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Po, unë vetë kam vendosur fonde nga Ubuntu, Arch dhe mendoj se një tjetër, Renata ka vënë nga Suse dhe Fedora, dhe tani Debian, pa dyshim që është një sit i shkëlqyeshëm

   1.    Guxim dijo

    A mendoni se ju ndihmon reklamimi? Ende më jep një ndjenjë të keqe të shfaqem atje HAHAHAHA

    1.    KZKG ^ Gaara dijo

     Po HAHAHA, unë e di shumë mirë që keni pasur pak problem atje ... dhe më besoni, pasi pashë Statistikat e djeshme nga Artescritorio, duke reklamuar nuk mendoj se më duhen më HAHA.

  2.    Renata dijo

   Ju nuk shkoni atje sepse nuk dëshironi. Dhe unë nuk kafshoj, thjesht vrasës.

   Mir mirupafshim

  3.    elav <° Linux dijo

   Ky do të ishte një ndryshim i mirë. Por jo të gjitha fondet, vetëm lidhja nëse është gjithsesi, ato janë aty ku duhet të jenë