Përditësimi i Planifikuar i Forumit

 

forum_fromlinux

Përshëndetje për të gjithë:

Unë kam filluar të mbledh të dhënat dhe skedarët e nevojshëm për të azhurnuar Forumin tonë në një version më të lartë, me përmirësimet përkatëse. Përveç kësaj, ne do të testojmë disa shtojca për të luftuar çështjen e SPAM që shqetëson aq shumë në këtë shërbim.

Së shpejti Forumi do të hyjë Mënyra e mirëmbajtjes dhe ne nuk kemi një përkufizim të qartë të kohës që mund të na duhet për të bërë këto azhurnime.

Na vjen keq për shqetësimin, ne thjesht po përpiqemi të sigurojmë një shërbim më të mirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   illukki dijo

  Shpresojmë se ata mund të ndalojnë SPAM. Nëse është e njëjta gjë, unë do të përfundoj duke blerë një kitarë XD.

  1.    i gjallë dijo

   Epo, unë tashmë jam në radhë për të blerë një

  2.    Tesla dijo

   Hahaha

   Një PRS e bekuar si ajo e Santanës

 2.   f3niX dijo

  Shtojeni atë në tapatalk

 3.   Nebukadnetsari dijo

  A do të thotë kjo se për një kohë nuk do të ketë forum?
  Dhe ne që e prishim sistemin tonë gjatë gjithë kohës, ÇFAR DO TO BJM ????
  🙁

  1.    i gjallë dijo

   xDD Mos u ekzagjeroni. Forumi është azhurnuar tashmë, tani mbetet vetëm të shohim SPAM.

 4.   Geronimo dijo

  Po forumi ???? ,, Nuk më lejon të hyj ,,, më kërkon të identifikohem dhe akoma nuk funksionon