FromLinux është nominuar në çmimet e PortalProgramas për Programin e Lirë

Logo Çmime
Disa sekonda më parë mësova për reagimin përmes Muy Linux (i cili gjithashtu zbuloi për reagimin) që ne kemi qenë të nominuar në edicionin e 5-të të PortalProgramas Awards për softuer falas si blog për programin më të mirë falas (ne u renditëm në vendin e 6-të kur shkrova kjo)

Unë kam votuar tashmë një vit në këto çmime dhe e vërteta është se çdo vit ata kanë më shumë pasoja, dhe, pse jo, ndoshta ne do të heqim ferrën nga Blogs

Thjesht duhet të klikoni në imazhin më poshtë dhe të votoni, ata do të kërkojnë vetëm një adresë emaili në të cilën do t'ju dërgojnë një lidhje për ta konfirmuar.

Dhe nëse nuk fitojmë, mirë, me një vend të tretë do të zgjidhja, që ka disa blog shumë të mirë ^^


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

12 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   marianogaudix dijo

  Unë tashmë kam votuar për Muy Linux, për mua është portali më i mirë për programet e programeve falas

  ………(një shaka )

 2.   pandev92 dijo

  Përdorues, ju mund të filloni të votoni xD, ne kemi vetëm «55%» më pak se muylinux XD

 3.   IGA dijo

  Votoi !!

 4.   i gjallë dijo

  Votova ..

 5.   eliotime3000 dijo

  Unë tashmë dhashë votën time për ty.

 6.   Rafael Kastro dijo

  Sapo kam hedhur votën time për FromLinux, fat më të mirë djema!

 7.   GJ3RY dijo

  Ju keni marrë votën time =). Paç fat

 8.   patodx dijo

  nga Kili, edhe një votë për nga Linux ...

 9.   federico dijo

  Unë tashmë kam votuar për DesdeLinux dhe kam konfirmuar votën time !!!.

 10.   kalbet87 dijo

  gati tani votoni

 11.   Dr.Bajt dijo

  Blog i shkëlqyeshëm shumë i mirë, fat i mirë.

 12.   hrenek dijo

  A do të ishte shumë e ndërlikuar të votoja me 3 adresat e mia të emailit? 😀