Meqenëse Linux tashmë ka 2 milion vizita :)

Një imazh thotë më shumë se një mijë fjalë ... hehe: Unë ende mbaj mend kur pak më shumë ose më pak 140 ditë më parë njoftuam se kishim tejkaluar 1 milion vizitat, Unë në fakt e mbaj mend si të ishte javën e kaluar

U deshën 11 muaj për të arritur atë milion ... por, në mënyrë të pabesueshme tani vetëm 5 muaj për të marrë edhe një milion vizita O_O !

Mbaj mend komente si Ata janë Link duke i thënë:

Tani për 2 milion

Sinqerisht e pashë atë "2 milion" me të vërtetë larg, unë kurrë nuk kam menduar se në vetëm 5 muaj do të kemi edhe një milion vizita, e gjithë kjo falë jush ♥ 0

Këtu është rritja për çdo muaj: Siç mund ta shihni, rritja jonë ka qenë pothuajse konstante ... dhe tetorin e kaluar në të vërtetë ... PRESSING IM !! LOL

Asgjë, një mijë faleminderit të gjithëve, me të vërtetë po bëj

Ka qenë një kënaqësi që kam qenë këtu këtë herë, gjithmonë duke përmirësuar shërbimet dhe përmbajtjen që botojmë, gjithmonë duke menduar nëse ju pëlqen apo jo artikulli X ose Y, ju jeni frymëzimi ynë

Përshëndetje dhe… me të vërtetë, nga zemra, FALEMINDERIT SHUM !!!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

37 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   DMoZ dijo

  Faleminderit për mbështetjen e detyrës së rëndë për të mbajtur në këmbë një sit si ky dhe për të na ofruar mundësinë t'i kthejmë komunitetit.

  Sincelinux.net nuk ka asnjë destinacion tjetër përveç suksesit total në komunitetin hispanik, një faqe referimi par excellence pa dyshim.

  Urimet e mia më të mira jo vetëm për të arritur 3 ose 4 milion, por edhe për të arritur 10 milion vitin e ardhshëm =) ...

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Nah, faleminderit ty
   Pa ju, asgjë nga këto nuk do të ekzistonte, ose të paktën nuk do të kishim arritur deri këtu

   Deri në ato 10 milion për vitin e ardhshëm nuk e shoh të mundur LOL!

   Faleminderit për komentin mik ^ - ^

   1.    nano dijo

    Hush pidhi! Se vitin tjetër gjithçka bëhet mirë. Nëse gjithçka shkon mirë për vitin e ardhshëm do të kemi disa projekte në proces dhe nëse gjithçka shkon mirë për mua, më në fund do të jem në gjendje të rindërtoj të gjithë sitin xD.

    10 milion vitin e ardhshëm? Pse jo 20?

 2.   Abimael martell dijo

  orale,
  Shumë urime nga Linux

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit

 3.   helena_ryuu dijo

  marnifigco !!!! cdo dite jemi me te rendesishem xD !! Urime admin !!!

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HAHAHAHAHAHA Unë preferoj të jem i dobishëm dhe jo i rëndësishëm, të jem i rëndësishëm dhe të mos jem i dobishëm HAHAHAHAHA.

   Dhe hej, urime edhe për ty ... je pjesë e ekipit

 4.   Daniel Rojas dijo

  Urime djema! Më duket se ishte një muaj më parë që lexova atë artikull që normbrás ajajaj. Seriozisht, urime dhe shpresoj të vazhdoni të përmirësoheni dita ditës

 5.   Ivan Barra dijo

  Urimet e mia të sinqerta, ata me të vërtetë janë një faqe madhështore, plot me njerëz shumë profesionistë për të postuar. Përveç kësaj, ato mbahen të pastra nga trollet dhe gjithashtu, gjithçka mbahet gjithmonë në një klimë me shumë respekt dhe shoqëri, e cila vlerësohet shumë.

  Ata janë gjithmonë të gatshëm të ndihmojnë të gjithë, veçanërisht në Linux, ku, të paktën në vendin tim (Kili), njerëzit që dinë janë mjaft "lakmitarë" me njohuri.

  Përshëndetje dhe ritheksoj urimet e mia. Për më tepër, ata nuk mund të bëjnë asgjë tjetër përveçse të mbeten më të mirët.

 6.   Oscar dijo

  Mik, do të duhet të marrësh një njehsor të përforcuar dhe një zëvendësim për vitin e ardhshëm, ai që ke nuk do të të arrijë. Një mijë urime për ty dhe për të gjithë ekipin nga From Linux !!!

 7.   Bler Paskal dijo

  Unë kam qenë një adhurues i këtij blogu për disa muaj tani, dhe kam lexuar të gjitha shënimet e tij, që nga e para, dhe unë mund të shoh se ky është një projekt deri në detyrë dhe se tejkalon shumë monstra të titujve si Muylinux dhe Genbeta, megjithëse kjo nuk është nga Linux. Urime, vazhdoni të postoni, është shumë e dobishme dhe argëtuese në të njëjtën kohë. Thanksshtë falë jush që unë jam një softuer i lirë "Taliban".

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Të gjitha? O_O ... haha ​​shok, madje as une nuk i kam lexuar te gjithe hahahaha.
   Asgjë 😀, faleminderit shumë për gjithçka, me të vërtetë po bëj

   MuyLinux mirë ... le të themi që ata botojnë lloje të tjerë artikujsh, ne jemi një sit tjetër.

   Gëzuar për të lexuar komentin tuaj

   të fala

 8.   MSX dijo

  Congratz, ata e meritojnë atë!

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit !! 😀

 9.   Karper dijo

  Ç'kemi djema:
  Urimet e mia të sinqerta për të gjithë ekipin e "DesdeLinux" e kanë fituar shumë, duhet të pranoj që botimet që ata bëjnë kanë një vlerë të madhe (i lexoj çdo ditë), dhe ata gjithmonë zhvillojnë tema me interes ose ndajnë truke interesante (KZKGGaara) Në përveç cilësisë së shkrimit të tyre, ata janë shumë të zoti kur shkruajnë, pothuajse të gjithë; por më shumë Elav, ata janë shumë të mirë, me të vërtetë, urime për ju.
  Përshëndetje për të gjithë nga Meksika XD.

  1.    i gjallë dijo

   Faleminderit Carper, komenti juaj është shumë inkurajues ^^

  2.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit, një mijë faleminderit
   Shpresojmë të vazhdojmë të jemi të preferuarit tuaj, shumë gjëra kanë ndodhur ... ndryshime, etj., Gjithçka që kur kemi filluar këtë projekt, por ne kemi qëndruar besnikë ndaj tij dhe ndaj jush

   të fala

 10.   merlin debianiti dijo

  Ata janë të shkëlqyera, dhe faleminderit për këtë faqe në internet. Unë them që duhet të jesh i sigurt për të mos hyrë këtu. XD

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HAHAHAHAHAHAHA !!!
   Faleminderit!!

 11.   hunabku dijo

  Unë mezi komentoj në sit, por vazhdimisht po lexoj artikujt e tyre. Urime Urime !!!!

 12.   i paemëruar dijo

  në lidhje me blogun ekziston vetëm një ankesë, këtu thuhen vetëm gënjeshtra, ata duhet ta fshijnë atë:

  https://blog.desdelinux.net/gnuhurd-reemplazara-a-gnulinux/

 13.   John dijo

  Che, a janë duke numëruar RSS? Në përgjithësi i lexoj atje dhe vetëm në disa shënime hyj në sit.

  Urime dhe vazhdo kështu!

 14.   rafagcg dijo

  Urime !! është se faqja është shumë e mirë

 15.   marcpv89 dijo

  Urime për të gjithë, dhe vazhdoni të tregoni se mundeni gjithmonë.

 16.   kalbet87 dijo

  Urime !!!!! tani per 3M hahaha mbase e beme per 3 muaj

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   hehehe ... Vlerësoj se do të arrijmë 3 milion në më pak se 4 muaj ... JUAZ JUAZ JUAZ !! 😀

 17.   Luani dijo

  Shkëlqyeshëm !!! I vizitoj çdo ditë. Me ritmin që ata po shkojnë, ata së shpejti do të arrijnë në 3 milion !!!

 18.   Joel dijo

  Shkëlqyeshëm dhe urime, unë jam një nga ata që vizitoj sitin çdo ditë, mezi komentoj, por kontributet tuaja kanë qenë gjithmonë shumë të dobishme. Urime dhe shpresoj të vazhdoni kështu

 19.   heksborg dijo

  Nuk më habit. Për mua është blog linux në spanjisht. Urime dhe vazhdo keshtu. 🙂

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   hahaha mirë, ka akoma site të tjera që kanë më shumë publik se ne, si dhe të tjera që kanë më pak publik por shkruajnë artikuj vërtet të shkëlqyeshëm.

   Unë nuk mendoj se ne nuk jemi as tani dhe as në të ardhmen hahahaha më e mirë dhe më e plotë, do të hiqte argëtimin për gjithçka LOL!

   1.    heksborg dijo

    Mirë. Të paktën e juaja është ajo që më pëlqen më shumë. Mua më mjafton. 🙂 Vazhdoni punën tuaj të shkëlqyeshme !! 🙂

 20.   Rochester dijo

  Enorabuena, dhe falë teje ju jeni makineri, dhe për njerëz si unë që sapo po fillojnë, ju na jepni jetë. Ju lutem vazhdoni kështu, ju pyes ...

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit për komentin
   hahahahaha uroj dhe te ishim makineri HAHAHA, nuk do te kishim merak per ushqimin LOL !!!

   Faleminderit edhe një herë

 21.   auroszx dijo

  Kush do të thoshte që ne mund të rriteshim aq shumë 😀 Dhe ne ende mungojmë, kaq ngarkesë!

 22.   Bob peshkatari dijo

  Shpërblimi i vetëm për një punë të bërë mirë. Përgëzimet e mia.
  Faleminderit për artikujt tuaj, të cilët na mësojnë shumë rreth sistemit tonë falas.
  Përshëndetje.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit
   Kemi arritur shumë deri në këtë pikë ... shpresojmë të vazhdojmë të arrijmë më shumë dhe të mos ju zhgënjejmë

   të fala

 23.   Edgar J Portillo dijo

  Waoooo, urime blogu im i preferuar (^ - ^) ...
  Vazhdoni me punën e mirë, artikujt tuaj japin një ngrohtësi të njohur për të gjithë ne !!!

  të fala