E fundit me bojë printeri

Një nga artikujt që investohet vazhdimisht më së shumti, janë fishekët e pajtueshëm për printerët. Me shfaqjen e pajisjeve gjithnjë e më të sofistikuara që na lejojnë të shtypim dokumente me cilësi më të mirë, ne kemi qenë në gjendje të vëzhgojmë se si boja shfaqet në formate më të përshtatshme dhe nuk u referohet më vetëm markave të zakonshme, si HP dhe Canon.

Më e fundit në televizione

Teknologjia 3D ishte inkorporuar në prodhimin e televizioneve, duke i lejuar njerëzit të shijojnë filmat e tyre të preferuar, duke shtuar lente speciale dhe grafikë me definicion të lartë që siguruan një përvojë vizuale si kurrë më parë.

Sony tregon Firefox OS në një Xperia E

Sony vendosi të provojë se është një partner i rëndësishëm për të ardhmen e Mozilla Firefox OS dhe lëshoi ​​një ROM eksperimental për smartphone Xperia E.

Super Sync Sport

Google vendosi të tregojë se cila është teknologjia më e fundit që mund të bëjë, duke u bashkuar me smartphone, tablet, desktop dhe disa lojëra të mira që janë të thjeshta dhe të krijojnë varësi.

LG Optimus Pro G

LG ka njoftuar së fundmi pjesën e saj të re të linjës, LG Optimus Pro G. Ky është një version shumë i përmirësuar i LG Optimus, i cili tashmë ishte një smartphone i shkëlqyeshëm dhe ka disa pajisje fantastike.

HTC Sense 5 vjen në HTC One X, One X +, One S dhe Butterfly

Një nga risitë kryesore të HTC One është ndërfaqja e re HTC Sense 5, një lëkurë që funksionon në krye të Android dhe ofron disa karakteristika të reja si Blinkfeed, e cila tregon një seri blloqesh me lajmet, informacionet dhe burimet kryesore të rrjeteve sociale. .

Youtube për iOS hap burimin "Dërgoji TV"

Sidoqoftë, tipari "Dërgoji TV" eliminon nevojën për këtë përmes Apple TV, duke eleminuar kështu nevojën për set-top box si Roku ose Boxee, të cilat duhet të azhurnojnë vazhdimisht aplikacionet tuaja në YouTube.

Asus Padfone Infinity: një pajisje e shkëlqyeshme, me një çmim edhe më të lartë

"Tableta" e cila është një pajisje që nuk ka shumë ndryshime. Në thelb, është e njëjtë në gjithçka për një celular, por në përmasa të mëdha, dhe shton më shumë bateri. Sidoqoftë, do të ishte një mundësi e shkëlqyeshme nëse Asus e vendos atë në shitje për një çmim më të volitshëm sesa nëse do të blinim një telefon dhe tableta të veçantë.

Twitter merr një ndërfaqe të re për Windows Phone

Twitter sapo ka marrë një azhurnim të aplikacionit të tij zyrtar për Windows Phone, me shumë veçori të reja. Më shumë karakteristika, performancë më të mirë dhe një ndërfaqe të re që është aq e mirë sa e meritonte për disa kohë.

Google Sign-in lejon hyrjen e vetme në internet, si dhe Facebook Connect

Google njoftoi hyrjen në Google+, me karakteristikat e saj shumë të ngjashme me mjetet e reja Facebook Connect. Për thjeshtësi, Identifikimi Google+ lejon përdoruesit të kenë qasje në shërbime të ndryshme në internet duke përdorur një emër të vetëm përdoruesi: emrin e përdoruesit të Google.

Aplikacioni Samsung Wallet

Aplikacioni Samsung Wallet, Samsung ka njoftuar zyrtarisht në MWC 2013, sistemin e saj të ri të pagesave mobile i njohur si Portofoli Samsung. Sistemi i ri i pagesave të gjigantëve të smartphone-ve është rezultat i një aleance me Visa

Samsung prezanton Wallet dhe shikon librin e Apple

Wallet, si dhe Libri i Pasaportave, lejojnë përdoruesin të ruajë dhe centralizojë biletat e tyre, kartat e hipjes dhe kuponët në një vend. Gjithashtu si Libri i Librave, ai ka njoftime të bazuara në vendndodhje dhe kohë për të paralajmëruar përdoruesit kur ata mund të përdorin një zbritje ose kartë të caktuar në një dyqan.

ZTE Grand S LTE: Gjigandi mahnitës i Kinës

ZTE Grand S LTE është smartphone më i hollë në botë me 5 ”, me vetëm 6,9 mm i hollë. Ata që e panë atë në MWC në Barcelonë, kanë mbetur të mahnitur nga një karakteristikë e tillë

Twitter fiton Crashlytics

Mjeti i raportimit të rrëzimeve të Crashlytics u ble nga Twitter. Shtë përdorur për të ditur se kur një aplikacion pëson një lloj dështimi, nga ndërprerjet te gabimet e thjeshta.

Muza Galaxy

Samsung është duke premieruar, duke lançuar një MP3 player të ri, le të shohim më shumë më tej. I pagëzuar si Galaxy Muse dhe me emrin teknik të YP-W1, ka skaje të lakuara dhe një ngjyrë blu ose të bardhë të mermertë, duke simuluar se është një gur i çmuar. Ka një kapacitet ruajtje prej 4 GB dhe luan MP3, WMA, FLAC dhe OGG, karakteristika jo të mira, mendoj se gjëja më e habitshme është në dizajn, emrin dhe markën e qartë.

Ristrukturimi i VMware

VMware, gjigandi i virtualizimit, po mendon për ndryshime. Ka më shumë se 10.000 punonjës në të gjithë botën, duke përfshirë programues, testues, administrim, mirëmbajtje serverësh, marketing, etj; kështu që çdo ndryshim, sado i vogël të jetë, prek shumë njerëz dhe familjet e tyre përkatëse.

Folësit e kafkës Jarre AeroSkull

Jarre ishte një nga kompanitë e para pioniere që u mor me këtë temë, filloi për shitje altoparlantët Jarre AeroSkull Calavera për të lidhur iPhone 5 përmes Bluetooth me një bazë për të vendosur pajisjen tuaj celular.

Monster Beats Mixr nga kufje Dr. Dre dhe David Guetta

Moda në aksesorët muzikorë shënohet nga artistët më të njohur. Me këtë rast, Monster prezantoi kufjet e reja Beats Mixr nga Dr. Dre nga David Guetta. Prezantimi u bë në IFA 2011 (mbajtur në Berlin) ku Monster tregoi aksesorin e tij të ri nga dora (ose në këtë rast veshët) e Dj David Guetta.

Kamera Polaroid me Android

Gjatë festimit të CES (Consumer Electronics Show), stafi i CEO i Polaroid njoftoi se së shpejti do të lançojnë një aparat fotografik Android dhe disa karakteristika interesante.

TV i ri 84 inç Sony

Kompania kryesore elektronike Sony ka nisur një linjë të re të televizioneve gjigante, duke arritur 84 inç. Teknologjia e aplikuar në këtë linjë të re i tejkalon të gjitha TV LCD-të ekzistues deri më tani.

WhatsApp tani është falas për iPhone

Për shkak të konkurrencës së lartë që ka WhatsApp për sa i përket aplikacioneve për të dërguar sms mes smartphone-ve, ata të kompanisë vendosën të ofrojnë WhatsApp falas për iPhone.

Google + për iOS u përditësua

Me sa duket kompania Mountain View po punon me kohë të plotë me azhurnime për të gjitha produktet e saj. Për të demonstruar përparimet në teknologjinë e aplikuar, Google vuri bast në rrjetin e saj social Google + dhe e azhurnoi atë në versionet e tij për Android dhe iOS.

Flickr azhurnon filtrat për iOS

Flickr vuri në dispozicion të përdoruesve të aplikacionit të tij për iOS 16 filtra krejtësisht të rinj që të mund të aplikojnë në fotografitë e tyre, duke zbatuar gjithashtu funksione të reja në këtë azhurnim të apk.

Twitter përfshiu filtra të rinj për të imituar Instagramin

Aplikacioni Instagram që arriti të ketë një futje të shkëlqyeshme në botën e teknologjisë së mediave sociale (madje formoi edhe të vetën) ka ndaluar ofrimin e shërbimeve të tij për Twitter. Kjo është arsyeja pse rrjeti social i zogjve përfshiu filtra të rinj për të zëvendësuar ato të Instagram.

Youtube azhurnon versionin e tij për iOS

Pasi Apple vendosi të mos nisë një aplikacion YouTube për iOS, Google hyri në punë dhe zbatoi të gjithë teknologjinë në dispozicion për të lëshuar në treg YouTube 1.1 për iPad dhe iPhone 5.

Aplikacion i ri Outlook për Android

Pas lansimit të suksesshëm të Outlook.com ku llogaria Hotmail mund të lidhet dhe ka një ndërfaqe intuitive dhe të këndshme, Microsoft vendosi të shoqërojë teknologjinë e pajisjeve mobile dhe ka vendosur të nisë aplikacionin e ri zyrtar Outlook për Android.

Shkurtoret e tastierës për Windows 8

Për t'i thjeshtuar gjërat pak, këtë herë ne paraqesim disa shkurtore shumë të dobishme të tastierës për Windows 8. Nëse keni këtë OS mund të përfitoni nga kjo shkurtore për të hyrë në seksione të ndryshme.

Firefox 17 përfshin bisedë në Facebook

Ne tashmë kemi parashikuar lajmin e nisjes së azhurnimit të ri të Firefox dhe ku ta sigurojmë atë, një version që përmirëson ndjeshëm paraardhësin e tij. Sikur të mos mjaftonte kjo, Mozilla përfshiu Facebook Messenger në këtë version të ri të Firefox 17.

Aplikacioni zyrtar i Youtube për Wii U

Ndërsa lajmet në lidhje me Wii U janë shumë të freskëta siç është hedhja e tyre në treg, e vërteta është se shumë kompani nuk duan të ndalojnë së ndjekuri gjurmët. Kjo është arsyeja pse YouTube ka nisur tashmë aplikacionin zyrtar për të parë video në Wii U.

Gota të Reja të Regjistruara nga Microsoft

Megjithëse dihet tashmë që teknologjia e Realitetit të Zgjeruar është mes nesh dhe se kompani të ndryshme tashmë e përdorin atë për aplikacione dhe elementë të tjerë, Microsoft projektoi syzet e saj të Reality të Shtuara dhe patentoi modelin e saj për t'u bashkuar në treg.

ITunes i ri i Apple 11

Nëse jeni përdorues i iOS, ndoshta keni përdorur ndonjëherë versionin desktop të iTunes. Apple prezantoi një gamë të re iPod në treg dhe për të shoqëruar këtë teknologji vendosi të shtojë iTunes të ri 11 për PC.

Një defekt në Windows 8 lejon dhënien e OS

Disa muaj më parë versioni Beta i Windows 8 u lëshua për shkarkim, por për të pasur versionin zyrtar duhet të paguani për të marrë kodin e aktivizimit. E vërteta është se një gabim në Windows ose lejon "dhënien", për të thënë kështu, sistemin operativ.

Mozilla Firefox i ri 17

Kompania Mozilla zyrtarizoi disa ditë më parë lansimin e versionit të ri të produktit të saj kryesor Firefox. Kështu, azhurnimi i shfletuesit të Internetit Mozilla Firefox 17 është tani i disponueshëm.

Skype 3.0 për Android

Aplikimet dhe përparimet në teknologji kërkojnë azhurnime të vazhdueshme. Kjo është arsyeja pse Skype nuk pushoi në dafinat e tij dhe lëshoi ​​Skype 3.0 për Android.

Përditësimi i Tango për Android dhe iOS

Duke pasur parasysh kërkesën e madhe që ekziston për aplikacionet për të bërë thirrje falas midis pajisjeve mobile, Tango nuk ishte shumë mbrapa dhe tashmë ka azhurnuar versionin e tij për Android dhe iOS.

Nokia Këtu i disponueshëm për iOS

Muajin e kaluar Nokia Here doli në dritë sistemi i ri i hartave Nokia që me sa duket do të jetë një nga konkurset kryesore me Google Maps dhe hartat e disponueshme në dyqanin Apple.

Office 2013 do të jetë falas për 2 muaj

Microsoft e vuri në dispozicion Office 2013 falas për 60 ditë. Kompania shumëkombëshe me qendër në Redmond vuri në dispozicion të publikut versionin e fundit të paketës së saj Office Professional Plus 2013 për shkarkim falas përmes faqes së saj zyrtare.

Line - Konkurrenca e drejtpërdrejtë e WhatsApp

Kompania japoneze NHN Japan ka zhvilluar një aplikacion që për disa muaj do të konkurrojë kokë më kokë kundër WhatsApp. Kjo është Linja që tashmë ka më shumë se 70 milion përdorues në vendin e tyre përkatës.

Ingress - Lojë Google me realitetin e shtuar

Pa dyshim, kjo lojë do të ketë për çfarë të flasë. Kjo është Ingress e Google, loja që përdor teknologjinë e Realitetit të Zgjeruar të kombinuar me telefona të mençur.

Shikoni Skype për Windows Phone 8

Skype për Windows Phone 8 është tani në dispozicion falë Microsoft-it dhe megjithëse është akoma në një version paraprak, ai tashmë mund të përdoret në sistemin më të fundit të sistemit të kompanisë me bazë në Redmond.

Skype 4.1 për Linux Përditësuar

Me sa duket Microsoft nuk e braktisi plotësisht Linux pasi azhurnoi një version të programit VoIP dhe ai tani është në dispozicion për shkarkim. Ky është versioni Skype 4.1 për Linux.

BlackBerry Messenger Voice - Flisni falas nga Blackberry

BlackBerry jo vetëm që do të nisë një OS të ri por gjithashtu paraqet produktin e tij të quajtur BBM Voice (BlackBrry Messenger Voice) në të cilin lejon pajisje të ndryshme Blackberry të komunikojnë me njëri-tjetrin falas.

BlackBerry 10 do të dalë në treg në vitin 2013

BlackBerry 10, kështu do të quhet sistemi operativ për smartphone që prezantohet nga kompania kanadeze RIM. Duhet të theksohet se ky nuk ishte emri i tij i vërtetë pasi "BBX" fillimisht ishte ajo që do të quhej, por për arsye ligjore atyre iu desh ta ndryshonin emrin e tij në të lartpërmendurat.

Boxer - Trojan që prek pajisjet Android

Kompania ESET: Amerika Latine e ngarkuar me zhvillimin e antivirusit të famshëm, njoftoi se ekziston një virus i quajtur Boxer që mund të ndikojë në terminalet Android.

Shkarkoni udhëzime për Udacity

Udacity është një nga faqet më të njohura në internet për përmbajtjen e saj edukative dhe kurset në internet. Këtë herë, nga faqja Udacity doli lajmi që të gjithë e prisnim: mundësia e shkarkimit të përmbajtjes së saj në kompjuterin tonë.

Windows Live Messenger pushon së ekzistuari: Skype Messenger ka lindur

Disa ditë më parë u lansua lajmi se Msn i famshëm pushoi së ekzistuari në tremujorin e parë të 2013 dhe u bashkua me Skype. Deklarata zyrtare u botua në faqen zyrtare të Microsoft, duke i dhënë Skype mundësinë për të zgjeruar shërbimin e tij në lidhje me platformat e komunikimit.

Kufje Apple të patentuara që shndërrohen në altoparlantë

Askush nuk ka dyshime se Apple është pioniere në përparimet dhe përparimet në teknologji. Këtë herë unë patentoj një kufje shumë praktike që mund të jetë një mundësi shumë e dobishme si për udhëtarët ashtu edhe për përdorimin e shtëpisë.

Shkarkoni Angry Birds Luftërat e Yjeve

Loja e zogjve të zemëruar më në fund ka dalë në treg dhe tani është gati për shkarkim. Isshtë Angry Birds Star Wars për Android, iPad, iPhone, Windows dhe Mac.

Office Mobile për iOS dhe Android

Lajmet qarkullojnë në internet por për momentin ato janë vetëm thashetheme. Ky është lansimi i versionit të Office Mobile 2013, vetëm në fillim të vitit 2013.

Domain i Me.ga Kim Dotcom u pezullua para se të lirohej

Me sa duket jo gjithçka është rozë për Megaupload-in e ri. Pasi mësoi se Me.ga do të ishte fusha e re që do të priste projektin aktual të Kim Dotcom, ministri aktual i komunikimit që përfaqëson Gabon vendosi të përfundojë menjëherë faqen

Kamera e re Nikon D5200 - Karakteristikat

Nikon ka njoftuar prezantimin e një aparati të ri në treg. Ky është D200 i ri. Kjo aparat fotografik me rreze të mesme DSLR u drejtohet fotografëve pak më pak profesionistë, por gjithsesi është një mundësi e mirë.

Nexus 4 i ri - Karakteristikat

Më 13 nëntor, Google njoftoi lëshimin e një terminali të ri me Android, duke zbuluar Nexus 4. Në bashkëpunim me LG, Google shtoi Android 4.2 Jelly Bean në këtë Smartphone të ri dhe premton të jetë një bombë.

Apple lëshon iOS 6.0.1

Siç jemi mësuar, Apple përpiqet çdo ditë të përmirësojë produktet e saj dhe të na ofrojë shërbimet më të mira. Kjo kohë na sjell iOS 6.0.1, azhurnimin e ri të sistemit të tij operativ.

Premiere e re Samsung Galaxy - Karakteristikat

Pas disa mbrapa dhe me radhë, Samsung bëri zyrtare prezantimin e terminalit të saj të fundit. Megjithëse specifikime të caktuara kishin dalë tashmë në lidhje me këtë lajm, mund të thuhet se Samsung Galaxy Premiere i ri tashmë është prezantuar zyrtarisht.

Me.Ga domenin e MegaUpload të ri

Mega është emri që Kim DotCom zgjodhi për të lançuar pasardhësin e Megaupload dhe e regjistroi atë nën domenin Me.Ga (domain Gabon) duke i dhënë asaj një nuancë origjinaliteti në marrëdhëniet domain / name.

Muzikë e re në Google Play

Ngjarja e prezantimit e Google u pezullua nga Uragani Sandy, por ata gjithsesi lëshuan detaje të prezantimeve të tyre. Siç e dini, teknologjia shpesh na befason, dhe G-ja e madhe është ikona kryesore e botës 2.0

Baxter Robot një bashkëpunëtor i ri

Baxter një robot i krijuar nga Rethink Robotics ™ do të jetë një aleat i ri për punëtorët. Kjo kompani ka vendosur të gjithë besimin e saj dhe ka vënë bast që robotët në të ardhmen do të punojnë drejtpërdrejt me njerëzit në mjedisin e tyre të punës

SolusOS një sistem i ri operativ

SolusOS është një shpërndarje relativisht e re Linux që po fiton interes si një alternativë ndaj zëvendësimit më pak të njohur tradicional të desktopit për ndërfaqet e përdoruesit linux. Ka shumë për t'u ofruar përdoruesve të linux-it që refuzojnë desktopin e Gnome 3 dhe i shohin mjediset desktop të KDE dhe Unity jo tërheqëse.

Dobësitë e BlackBerry

Ka miliona njerëz që përdorin BlackBerry dhe sigurisht që shumica dërrmuese do të hasin në disa nga problemet që ne do t'ju tregojmë këtu. Natyrisht, kjo është arsyeja pse ju nuk duhet të dekurajoheni, nuk ka asgjë më të mirë sesa të kontrolloni për të zbuluar se cila është më e mira për ju.

Kostoja reale e iPhone 5

"Kostoja reale e iPhone 5" është për shkak të dimensioneve dhe aksesorëve të tij të rinj. Në radhë të parë, duhet të sqarohet se aksesorët e iPhone 4 dhe 4S nuk përshtaten me modelin e ri dhe prandaj për disa gjëra, duhet të blihen adaptorë për modelin e ri. Altoparlantët klasikë stereo të jashtëm klasik gjithashtu nuk janë në përputhje me modelin e ri, prandaj duhet të blini një version të ri të tyre ose një përshtatës nëse ekziston.

Facebook vazhdon të ridizenjojë ndërfaqen e tij

Këtë herë ndryshimi ka ardhur në mesazhet private, dhe sinqerisht është një rinovim që më pëlqeu shumë, natyrisht pas ndryshimeve në lojërat në Facebook, dhe ndryshe nga fiasko që ishte 'Timeline' i tyre.

Windows 8 pritet të dalë në tetor

Më në fund Microsoft ka njoftuar lëshimin e Windows 8 për 26 Tetor të këtij viti, dhe tani për tani ata na tregojnë se është në fazën e fundit RTM / Ready To Manufacture, dhe më pas dërgoni këtë sistem të ri tek prodhuesit që do të përfshijnë pas kësaj date Windows 8 si sisteme të reja kompjuterike.

TABELAT Karakteristikat

Tabletat gjithmonë shkojnë me ju nëse duhet të luani, punoni apo si një pajisje shtesë mode, tabletët kanë hyrë në ditët tona. Ato lehtësojnë komunikimin, i bëjnë prezantimet e punës sonë më dinamike dhe nuk peshojnë ose zënë hapësirë.

Karakteristikat e smartfonëve

Sot celularët janë më shumë sesa linjat telefonike. Funksionet e tyre janë përsosur dhe ato janë bërë pjesë themelore për jetën moderne. Çfarë ka të re në këtë fushë?

Sony Xperia Sola

Kompania Sony, krijuese e shumë celularëve të famshëm, tani paraqet Smartphone-in e saj të ri për katalogun e saj, bëhet fjalë për ...

Telefon i mençur

Për të gjithë njerëzit që duan të blejnë një celular dhe nuk dinë ose nuk mund të vendosin se cilin të zgjedhin, sepse ka ...

KAMERA NIKON COOLPIX P7000

Këtu prezantojmë këtë aparat fotografik dixhital, ka pamjen e një aparati klasik, kapacitetin e një aparati kompakt dhe përgjigjet si një aparat fotografik dixhital SLR i quajtur gjithashtu DSLR (Digital_SLR).

LG Optimus 3D Max do të jetë në MWC 2012

terminali i kompanisë LG "LG Optimus 3D Max" do të zbulohet qartë në Kongresin Botëror të Mobile 2012 që do të mbahet në Barcelonë. Kompania i ka përqendruar përpjekjet e saj në teknologjinë 3D dhe modelimin e saj si pikat kryesore të interesit. LG Optimus 3D Max midis një prej atributeve kryesore të tij që ka është një procesor me dy bërthama 1.2 GHz dhe një ekran 3D 4,3 inç.

HP TouchPad

Hp TouchPad është tableti i parë me sistemin operativ WebOS që ka një ekran 9,7 inç dhe 1024 ...

Orë dore Android WIMM

Teknologjia Android duket se nuk ka kufij, kështu që nuk mund të tregoni firmën italiane Blue Sky group, ...

Laptop Dell Vostro V131

Dell na befason përsëri, dhe këtë herë me linjën e quajtur Vostro, me një kompjuter portativ të quajtur Dell Vostro V131,

PC desktop Lenovo ThinkCentre M71z

Lenovo duke menduar për kompani të mëdha, për institucionet qeveritare dhe qendrat e studimit, lançon kompjuterin e tij desktop Lenovo ThinkCentre…

Kamera Olympus SP-810UZ

Olympus paraqet modelin e tyre të ri të serisë SP, të cilën ata e kanë quajtur Olympus SP-810UZ. Kamera që nxjerr në pah sensorin e saj ...

Tablet Hyundai H800

Firma relativisht e re Hyundai IT paraqet një tabletë 8 inç të quajtur Hyundai H800, i cili punon me sistemin ...

Laptop Lenovo IdeaPad P1

Lenovo njofton lëshimin e një laptopi interesant, është Lenovo Idea Pad P1, i cili është një ...

Kamera Panasonic Lumix FZ47

Panasonic lanson kamerën dixhitale më të fundit në serinë Lumix, të cilën ata e kanë quajtur Panasonic Lumix FZ47. Një shumë ...

Tablet Fly Vision Android

Marka Fly befason tregun me tabletin e ri Android 7 inç, të cilin ata e kanë quajtur Fly Vision. Lindja…

Lojtar Sony Walkman NWZ-W260

Sony lanson një muzikant të ri portabël, rezistent ndaj ujit, të cilin ata e kanë quajtur Walkman NWZ-W260, i krijuar për atletë, atletë ...

Telefoni Samsung Galaxy Z

Samsung sapo ka prezantuar telefonin e saj celular Samsung Galaxy Z ose i njohur gjithashtu si Samsung Galaxy në pjesën më të madhe të Evropës ...

Windows LiveMessenger 2011

Windows Live Messenger 2011 ose thjesht MSN 2011, është programi më i suksesshëm i mesazheve të menjëhershme të viteve të fundit, versioni 2011 ...

Telefoni LG Cosmos 2 QWERTY

LG prezanton celularin e saj të ri që u drejtohet përdoruesve që pëlqejnë mesazhet e çastit, ne nënkuptojmë ...

Kamera digjitale Olympus TG-615

Kompania japoneze Olympus na befason me një model të ri të aparatit dixhital, të cilin ata e kanë quajtur Olympus TG-615, aparat fotografik ...

Telefoni Motorola XT316

Firma pioniere e telefonave celularë Motorola sapo ka prezantuar telefonin e saj të ri Android QWERTY, Motorola XT316. Kështu që hyni në ...

Telefoni LG Optimus Pro C660

Firma LG ka gjithçka gati për lansimin e smartphone-it të saj të ri (Android), të cilin ata e kanë quajtur ...

Telefon celular Lenovo S1

Ne mund ta njohim Lenovo më shumë për laptopët e saj, por këtë herë ai shpërthen në tregun e celularëve me një

Versioni i fundit i Ares

Ne të gjithë e njohim programin Ares, por shumica e tyre e përdorin atë për të shkarkuar muzikë falas, por versionin më të fundit: Ares

Versioni i fundit i Skype

Për shumë njerëz, Skype është sistemi më i mirë i mesazheve të menjëhershme, ne besojmë se ato sjellin shumë arsye. Versioni Skype 5.3.0.120

Emoticons për Facebook

Sot Facebook është një nga kanalet më të përdorura të mesazheve të menjëhershme në internet, në disa raste duke i bërë njerëzit të harrojnë ...

avast! Antivirus falas 6

avast! Free Antivirus është një antivirus falas shumë i dobishëm, i pajisur me 8 mburoja mbrojtëse në kohë reale dhe Widget ...

Laptop 3D Toshiba Qosmio F750

Toshiba paraqet një laptop 3D shumë interesant, me të cilin nuk ka nevojë të përdorni syze, një ide e shkëlqyeshme për ...

Tabletë Cregle PenBook

Firma Cregle paraqet një tabletë të pajtueshëm me Windows 7 OS dhe me një procesor Intel Atom, të cilët kanë ...

Wi-Fi i ri Galaxy Tab i Samsung

Wi-Fi i ri i Samsung GALAXY Tab kombinon lëvizshmërinë dhe komunikimin, me një dizajn të hollë dhe minimalist përshtatet lehtësisht në ...

Laptop Samsung RF510

"Dizajn më i mirë, më i shpejtë" lexon parulla e laptopit të ri Samsung RF510, është një laptop ...

Seri Netbook Lenovo IdeaPad S

Firma Lenovo ndërpret tregun botëror me netbooks praktikë të gatshëm për të udhëtuar kudo, të lehta, të rehatshëm, në tuaj ...

Philips Cinema 21: 9 TV

Marka e njohur e teknologjisë inovative Philips, paraqet një nga televizionet e saj më të fundit Led Pro, me sistemin e tij modern ...

Laptop Samsung Series 9

Samsung, si gjithmonë, duke përtërirë në teknologji dhe dizajn, paraqet laptopin e saj të ri të së ashtuquajturës Seria B, e cila nxjerr në pah ...

Kamera Samsung T10 HD

"Regjistroni aventurat tuaja me klasë" është parulla që Samsung paraqet kur prezanton kamerat e reja HD T10. Si është ...

Videot në iPad

Siç e dinë të gjithë, iPad ka qenë një lloj tablet ku mund të kryesh shumë detyra si laptop, sepse ...

TV inteligjent LG

Firma LG gjithmonë në ballë të teknologjisë tashmë ka në treg një televizion të ri që revolucionarizon ...

Telefoni GALAXY S II i Samsung

Samsung paraqet një smartphone të hollë dhe të lehtë me një procesor të fuqishëm me dy bërthama, i pajisur me një kombinim inovativ të ...

Flladi i Tabletave AOC

Arrin Breeze i AOC, tableti i vetëm në treg me një ekran me prekje 8 inç dhe USB 2.0. Përveç që ka një sistem operativ Android dhe WiFi. Peshon vetëm 500 gram, tableti AOC është me të vërtetë i lëvizshëm me qasje të lehtë në internet, email, lojëra, filma dhe muzikë në majë të gishtave tuaj. Ka një hapësirë ​​ruajtëse 4 GB dhe një vend i kartës MicroSD për zgjerim të mëtejshëm. Një nga tabletët më të mirë në treg pa dyshim. Le të zbulojmë se çfarë tjetër na sjell tableta AOC Breeze.

Telefoni LG Optimus 2X

LG prezanton më të fundit në të ashtuquajturën gamë smartphone të saj Optimus, Optimus 2X, i cili premton shpejtësi dhe efikasitet si kurrë më parë në një telefon të këtij lloji në treg. Bashkohuni me ne për të zbuluar të rejat dhe tiparet e Smartphone-it më të shpejtë nga të gjithë.

Kamera Samsung HMX-U20

Lexon parullën e kësaj kamere të re "Thjeshtësi e vogël e zgjuar", me sa duket tendenca për të minimizuar teknologjinë është ajo në modë, kjo është arsyeja pse Samsung tashmë ka HMX-U20 në treg, një version i përmirësuar i një kamere të ngjashme tashmë ekzistuese në treg për disa kohë. Me mundësi të reja për të ndarë skedarë dhe qasje më të lehtë në rrjetet sociale siç është YouTube. Bashkohuni me ne për të zbuluar se cilat karakteristika të tjera interesante na sjell kjo aparat fotografik i gjithanshëm.

TV LG Kinema 3D

Për dashamirët e 3D vjen ky televizion që premton një aventurë kinematografike në 3D në komoditetin e ...

GALAXY Lojtar 50

Lojtari Samsung GALAXY Player 50 arrin në treg, me parullën: "e lehtë, argëtuese dhe e shpejtë", me të cilën ...

Vegla ari

Ky artikull është i artë në të katër anët dhe i lartë në karat, por mos u frikësoni, nuk keni pse ...

Tableti Samsung Galaxy Tab

Sot në këtë blog të teknologjisë po flasim për tabletën "e vogël por e ashpër", e mbushur me teknologji të përparuar që Samsung ka ...

Tabletë i ri Acer Iconia Tab

Tableti elektronik më i fundit nga kompania Acer është një tablet disi i veçantë, ndryshe nga të tjerët, dhe kjo është ...

Laptop Samsung QX310-S01ES

Laptopi i ri Samsung QX310-S01ES dallohet për dizajnin e tij tërheqës që me sa duket duket se është bërë prej alumini, touchpad i tij i madh

TV 3D LED LG

"Dizajni dhe teknologjia e kombinuar në mënyrë perfekte", thuhet në parullën e televizorit të ri 3D LED të linjës Infinia të firmës ...

Telefon celular LG T310

Konkurrenca për atë që lëshon celularin më të mirë është shumë e vështirë, LG është një nga firmat që shkon ...

Philips GoGear Muse 3. Lojtar

Marka inovative teknologjike Philips, paraqet luajtësin e saj të fundit multimedial portabel të quajtur GoGear Muse 3. Me një model inovativ ...

Telefon celular Nokia N7

Futni dhe zbuloni secilën nga veçoritë e Nokia N7, një smartphone elegant, funksional dhe i plotë.

Aplikimet gjatë fillimit

Shërbimet TuneUp 2011

Sot në Nex8 po flasim për versionin e fundit të Shërbimeve TuneUp. Zbatimi më i jashtëzakonshëm i këtij versioni të ri ...

Truket e Qytetit të Restorantit

Zbuloni të gjitha truket që ekzistojnë deri më tani për lojën sociale në Facebook Restorant Qyteti dhe shfrytëzoni sa më shumë restorantin tuaj virtual.

Laptop i ri ThinkPad X220

Zbuloni laptopin tjetër nga prodhuesi Lenovo, ThinkPad X220 i ri që do të befasojë mbi të gjitha për autonominë e tij të madhe dhe dizajnin e tij të veçantë.

Redaktues video i Sony Vegas

Zbuloni tiparet e versionit të fundit të redaktuesit dhe përpunuesit më të mirë të videos të lëshuar deri më tani; Sony Vegas Pro 10.

Tableta Creative ZiiO 7

Zbuloni secilën nga veçoritë që e bëjnë tabletën e re elektronike Creative ZiiO 7 një tablet unik.

D-Link Boxee Boxe

Mos harroni asnjë detaj të luajtësit multimedial D-Link Boxee Box, i gatshëm për të luajtur të gjitha llojet e përmbajtjeve me definicion të lartë.

Amazon Kindle 3 Wi-Fi

Zbuloni avantazhet dhe disavantazhet e eBook të ri Kindle 3 me lidhje Wi-Fi nga dyqani i mirënjohur në internet Amazon.

Sony Vaio VPCL13M1E / S

Disa ditë më parë ju prezantuam me një kompjuter të shkëlqyeshëm gjithçka në një, Acer Aspire Z5710. Sot është radha e ...

Player 7 Cb Cowon X160

Mësoni për të gjitha tiparet e lojtarit më të plotë të momentit, Cowon X7 me 160 GB hapësirë ​​të brendshme dhe një ekran me prekje 4,3 inç

Nikon Coolpix S1100pj

Mësoni gjithçka rreth aparatit dixhital të ri të Nikon me një projektor të integruar, një aparat fotografik me të cilin mund të tregoni fotot tuaja më të mira në një mënyrë të madhe.

Sinaptik: Ndërfaqja për APT

Meter i ri i lëngshëm Acer

Mësoni për karakteristikat e këtij smartphone të ri, të bukur dhe të lirë të plotë që Acer ka hedhur në treg dhe që sigurisht nuk do të mbetet pa u vënë re.

Acer Aspire Z5710

Mos harroni asnjë detaj të kompjuterit të ri Acer Aspire Z5710 të gjitha në një që është bërë kompjuteri me më shumë RAM në treg.

Energjia 7516 Media Player Iron Dark

Mos humbni asgjë me lexuesin e ri multimedial Energy 7516 Iron nga Energy Sistem. Ne ju informojmë në lidhje me të dhe të gjitha përfitimet e saj.

Kamera Samsung NX11

Samsung Camera NX11 Samsung, një nga kompanitë më të rëndësishme të teknologjisë sapo ka lansuar kamerën e saj të re të quajtur ...

LG X140 Netbook

Firma prestigjioze LG Electronics, sapo ka lansuar versionin e ri të LG X140 Netbook, me shumë përmirësime të ...

Insondo Sanyo

Firma Sprint sapo ka njoftuar celularin e saj të ri të quajtur Sanyo Innuendo, ideal për përdorim në internet, rrjete ...

Pantech Sky IM-U680L

Telefonat celularë të personalizuar ose për sektorë të ndryshëm, kjo është arsyeja pse kompania Pantech ka lansuar një celular për ...

Lojtar Samsung Tic Toc

Firma prestigjioze Samsung sapo ka prezantuar lojtarin e saj të ri mini Samsung Tic Toc, të pajisur me një akseleometër dhe me ...

Laptop Eurocom Panther 2.0

Eurocom sapo ka prezantuar laptopin e saj të ri Eurocom Panther 2.0, i cili ka si tipar kryesor atë të punës me ...

BlackBerry 9670 Oxford

Telefoni i parë i palosshëm celular me një tastierë QWERTY sapo është lansuar në treg, është BlackBerry 9670 Oxford. A

Hapi 2: Përzgjedhja e zonës kohore

Kamera Samsung ES75

Samsung sapo ka lansuar kamerën e saj të re Samsung ES75 në disa vende evropiane, kjo aparat i ri kompakt ka një

Motorola Back Flip

Motorola Back Flip

Në partneritet me kompaninë amerikane AT&T, Motorola ka njoftuar fillimin e Motorola BackFlip. Ky smartphone do të jetë i disponueshëm ...

Altoparlantë me tulla Lego

Teknologjitë e reja të sjella nga iPod-et na paraqesin kësaj here një version të altoparlantëve të tipit tulla Lego për ...

Ushqimi Sportiv

Ne të gjithë kemi luajtur sporte në një moment, dhe kush e di se ekzistojnë tifozët e teknologjive të reja ...

Tastierë MSI Air, e ndjeshme ndaj lëvizjes

Teknologjia e re gjithashtu ka arritur tastierat, kompania MSI ka prezantuar tastierën e re wireless wireless. Kjo mini-tastierë ka një tastierë QWERTY dhe përfshin një kontrollues të lojërave dhe sensorë xhiroskopikë, idealë për kontrolluesit Wii, pasi ka një crsor të veçantë për këtë opsion.

Multitouch Asus Eee PC T101MT

Kompania e kompjuterave dhe teknologjisë Asus sapo ka prezantuar kompjuterin e saj të ri, nuk është asgjë më pak se netbook i saj me shumë prekje Eee PC T101MT, i cili është pasardhësi i T91MT. Një nga karakteristikat kryesore të këtij kompjuteri është shkathtësia e ekranit të tij, i cili nuk është askush tjetër përveç 10.1-inç LED-ndriçuar me shumë prekje me një rezolucion prej 1024 × 600.

Kamera Canon IXUS 210

Kompania e njohur e kamerave Canon sapo ka njoftuar kamerën e saj të re Canon IXUS 210, e cila ka ndër kryesore ...

sony ericsson aspen

Ish Besimi i Sony Ericsson është riemëruar Sony Ericsson Aspen, ky celular i tipit Smartphone, do të dalë në treg ...

Panasonic Toughbook CF-F9

Për ata që kërkojnë një laptop të teknologjisë së fundit erdhi Panasonic Toughbook CF-F9 që shquhet për fuqinë e tij ...

Kornizë Arti Dixhital

Casio ka prezantuar Kornizën e re Dixhitale të Artit që ndër risitë kryesore është 10,2 ...

Kamera Samsung NX10

Lajm i mirë për të gjithë dashamirët e fotografisë pasi firma e njohur e Samsung sapo ka prezantuar ...

Playstation 3 Gold

Meqenëse ka telefona celularë prej ari dhe diamanti, iPods prej ari dhe diamanti dhe disa vegla të tjera luksoze, pse ...

iPod Touch SUPREME

Tashmë është lëshuar iPod Touch SUPREME ekskluzive dhe elegante, një version i krijuar nga StuartHughes dhe virtyti i tij më i madh ...

Dell Inspiron Mini 10

Dell pas një kohe vendos të lëshojë një azhurnim të ri të netbook-ut të saj Dell Inspiron Mini 10,

Samsung Lindy M5650

Nuk është më një lajm që firma Samsung na befason me një celular të ri, siç është njoftuar nga ...

Giorgio ArmaniSamsung

Një shoqëri që padyshim do të japë shumë për të folur, ne i referohemi telefonit celular të ri Giorgio Armani Samsung, i treti ...

Përshëndetje TV LCD LCD Kitty

Për mijëra adhurues të kësaj kotele të lezetshme me emrin Hello Kitty, duke i shtuar asaj tashmë shumë vegla të krijuara si ...

Acer Aspire 8942

Konkurrenca për të marrë laptopin më të mirë është shumë afër, të gjitha kompanitë luftojnë për të marrë maksimumin ...

Kamera Praktica Luxmedia

kompania e famshme e aparateve fotografike Praktica sapo ka prezantuar 3 modele të reja në modelet e reja Luxmedia më 10-03

samsung m8400

Edhe një herë, kompania Samsung na befason me një celular të ri, këtë herë është Samsung ...

Medion E3211

Ata sapo kanë prezantuar laptopin e ri Medion E3211, ky laptop i vogël por interesant u drejtohet njerëzve të biznesit.

Nokia 7230

Nokia si zakonisht njofton celularët e saj paraprakisht për të krijuar pritjen e duhur, kjo është arsyeja pse tashmë ...

Nokia E72

Një nga kompanitë kryesore të telefonave celularë, përveç që është një nga pionierët, sapo ka hedhur në treg ...

Laptop Spiga

Laptopët më të vegjël po bëhen gjithnjë e më në modë, kjo është arsyeja pse Spiga ka hedhur në treg ...

Nokia 5800 Xpress Music

Një nga kompanitë kryesore të telefonave celularë, Nokia, sapo ka lansuar modelin e saj të ri Nokia 5800 XpressMusic, ky telefon ...

Nintendo DSi LL

Firma e dedikuar për lojërat video Nintendo sapo ka njoftuar zyrtarisht fillimin e konzolës së saj portative të lojës DSi LL ...

Mbushës diellor Regen ReNu

Kompania Regen sapo ka prezantuar ngarkuesin e saj modular të panelit diellor ReNu, i cili mund të karikohet me energji diellore ...

Nokia 6788

Një nga kompanitë kryesore në produktet e teknologjisë së komunikimit ka prezantuar telefonin e saj të ri celular, ne nënkuptojmë Nokia ...

Acer Aspire 1420P

Acer ka prezantuar në Kinë markën e saj të re Acer Aspire 1420P, një laptop interesant të tipit Tablet PC, i cili është ...

LG KP501

LG KP501 sapo është prezantuar në Evropë, një celular i ri i aftë të mbështesë aplikacionet Yandex dhe ...

Lenovo IdeaPad U550

Lenovo sapo ka lëshuar laptopin e saj të ri të quajtur Lenovo IdeaPad U550, i cili ndër veçoritë e tij kryesore ka ...

Projektori Sanyo LP-XF1000

Kompania e famshme japoneze Sanyo, sapo ka prezantuar projektorin e saj të ri që i nevojitet vetëm 100V AC. nuk flasim per asgje ...

Onkyo P3

Për shkak të konkurrencës së lartë në treg, një kompjuter i vogël desktop ka dalë në dritë, nuk është asgjë ...

Këpucë Motorola

Duket se ia vlente të prisje, tiparet e Motorola Sholes ekskluzive tashmë janë zbuluar, dhe për ...

Lenovo IdeaPad U150

Pas një kohe të gjatë që u njoftua, ne më në fund i dimë tiparet e laptopit të ri Lenovo, ne

SonyWalkman W205

Shpikësi i konceptit Walkman, domethënë kompania Sony, ka pasur disa telefona në treg për disa kohë ...

Acer Aspire Z5610

Duket se kompjuterët e pjesëve të ndryshme tashmë kanë kaluar në antikitet, tani trendi është një kompjuter i tërë ...

Samsung Toka blu

Këtë herë Samsung lançon një celular ekologjik në treg dhe është në krye të teknologjisë ekologjike; Përveç

Sony Ericsson aino

Që kur dolën lojërat moderne, të cilat janë bërë një bum i shitjeve në të gjithë botën, ...

Wikipedia në xhepin tuaj

Ajo që shihni në fotografi ka të bëjë me WikiReader, është një enciklopedi e vogël xhepi, krijuar nga ...

UMPC Kohjinsha

Sapo është mbajtur shfaqja CEATEC Japan 2009, ku marka prestigjioze nga ai vend, Kohjinsha, ka prezantuar ...

MOTO Apple iPhone Kit

Gjithnjë e më shumë pajisje spektakolare po dalin në treg, dhe këtë herë kompania Apple ka lëshuar një ekskluzivisht ...

Futboll USB

Ne tashmë kemi parë USB në shumë mënyra të çuditshme, por këtë herë USB arrin për futboll, dhe

Quad-HD Sony TRIMASTER

Sa herë që kompanitë nxjerrin një TV më të madh dhe më të madh; siç e dimë tregu është i mbushur me televizione ...

samsung i trembur

Këtë tetor Samsung Intrepid është planifikuar të dalë nga linja Sprint, është një celular i ri që do të ketë ...

Matës EMF i Hunter Ghost

Ghostbusters ndoshta do të kishin qenë të lumtur me këtë vegël; është Meter Hunter Ghost EMF (gjuetia e fantazmave), kjo e rrallë ...

Karikues pa tela Powermat

Edhe pse ideja nuk është e re, ajo është një risi e shkëlqyeshme, pasi që karikuesit pa tel që ishin në ...

Kostum kundër gripit

Japonia ndoshta ka rekord për pajisje të çuditshme dhe të pazakonta, madje disa do të thonë të çmendur; Epo, Japonia nuk gabon ...

SonySony VAIO L

Jemi në epokën e kompaktësisë, ku marrja e sa më pak hapësirës është e rëndësishme, prandaj Sony ...

TV Qualcomm Flo

Televizioni celular ka qenë në dispozicion në treg për një kohë të gjatë në treg, ka firma të ndryshme, të cilat kanë ...

Disqet e Jashtme LaCie

Prodhuesi i njohur i disqeve të ngurta LaCie ka prezantuar dy disqet e saj të reja të forta të dizajnuara nga ekskluzive dhe në të gjithë botën ...

Tastierë dhe maus bambu

Ne mund të futemi në kategorinë e veglave ekologjike, ky tastierë bambu dhe miu i quajtur Brando, janë vërtet për ...

HTC HD2

Ka shumë HTC në treg për ca kohë tani, por ne po përballemi me HTM-në më të mirë nga të gjitha, pa ...

Samsung B3310

Këtë muaj Samsung lançon këtë celular të ri të quajtur Samsung B3310, dhe tipari i tij më i spikatur është ngjyra rozë ...

Samsung Ja II

Përsëri Samsung na befason me një celular të ri, kësaj here është Samsung Behold II, ekskluziv për T-Mobile ...

Kufje Bluetooth Jabra Arrow

Kompania Jabra ka shtuar këto kufje Bluetooth në linjën e saj, e cila u drejtohet njerëzve që udhëtojnë në ...

Acer Aspire 5542

Firma e mirënjohur Acer sapo ka lëshuar laptopin e saj të fundit, nuk po flasim për asgjë më pak se Acer Aspire 5542, ...

Monitorë të rinj Nec

Nec ka rinovuar dhe përfshirë 3 vëzhgues të rinj desktop AccuSync. Modelet e reja thjesht ...

Samsung Armani SPH-W8200

Përsëri Samsung do të thoni, kush mund të mbajë gjurmët e sa celularëve që ka lëshuar në treg? është shumë e…

Dell Latitude Z600

Kompania amerikane Dell sapo ka lansuar Latitude Z 600, i cili ka një veçori të pabesueshme për të qenë ...

Samsung C5130

Samsung sapo na ka treguar lëshimin e saj të ri të ardhshëm, është telefoni celular Samsung C5130. Një telefon praktik dhe i rehatshëm ...

LG GD510

Lëshimi i telefonit celular të ri LG tashmë është zyrtarizuar, nuk është asgjë më pak se LG GD510, e di ...

Korniza Sony DPP-F700

Sony është gati të nisë një kornizë të re fotografike dixhitale të quajtur Sony DPP-F700 Frame, e cila përfshin një

Lojtar dixhital ILuv i1166

Firma iLuv ka prezantuar luajtësin e ri dixhital iLuv i1166, me mbështetje për pajisjet Apple. kjo

Doreza Virtuale

E drejta nga një film fantashkencor, prodhuesi i këtyre dorezave fantastike është AnthroTronix, por e veçanta për ...

Samsung SCH-W880

Që Samsung nxjerr një celular të ri nuk është më një lajm, ndoshta është firma me më shumë modele në treg, ...

Airis Praxis Slim

Laptopët po bëhen më të lehtë dhe të hollë, dhe një shembull i qartë i kësaj është ...

Acer A1

Kompania e njohur Acer ka treguar fillimin e saj të radhës, është telefoni celular Acer A1, i cili tashmë është zgjuar ...

Bluzë me emoticons

Për adhuruesit e geek-ut, tani mund ta vishni edhe atë, bluzat tashmë janë në treg ...

Kamera 4 megapiksel h60d

Hasselblad sapo prezantoi kamerën e saj 4 megapiksel h60d, një mrekulli e teknologjisë moderne, ajo ka një

HP Mini 311

HP me famë botërore sapo ka lansuar modelin e saj të ri Mini 311 që ka një procesor grafik NVIDIA ...

Yjësia F Ayxta

Vertu prezantoi zyrtarisht Constellation F Ayxta, një celular shumë unik i bërë me materiale jokonvencionale, Verdu ka përdorur ...

Pasqyrë e zgjuar

Kompania e famshme italiane Stocco, sapo ka lëshuar pasqyrën e parë të zgjuar, kjo risi e teknologjisë ka rreth ...

Mikrovalë USB Heinz

Ne tashmë kishim treguar në shënimet e mëparshme një frigorifer të vogël USB, por tani ju tregojmë mikrovalën Heinz USB, pak nga ...

Detektori i ilaçeve Philips

Philips me famë botërore, sapo ka shpikur një detektor të ri të barnave, pa nevojën e përdorimit të gjakut, funksionon vetëm me ...

Philips Xenium K700

Këtë herë Philips na befason me një celular, është Philips Xenium K700, me dizajn inovativ, ka një

Mini frigorifer USB

Ajo që shihni është e vërtetë, sot pothuajse gjithçka është e lidhur përmes USB, dhe tani ...

Lexuesi i e-librave 3G iRex

iRex ka lansuar lexuesin e tij të parë elektronik të librave të quajtur DR 300SG, i cili përmban një ekran ...

Samsung InstinctHD

Këtë javë Samsung lançon Samsung Instinct HD, ky celular i ri ka një aparat fotografik të integruar ...

Blu-ray Player për Makina

Panasonic tashmë ka lojtarin Blu-ray CY-BB1000D në treg, ky lojtar është i pari i këtij lloji i bërë ...

Epson Colorio Me E-800

Marka e famshme botërore e printerëve Epson, sapo ka prezantuar në Japoni Printerin e saj të Kartolinave Epson Colorio Me E-800, ...

samsung m3310

Këtë javë Samsung ka prezantuar një tjetër celular, nuk është asgjë më pak se Samsung M3310, është ...

Leopard-X

Nëse ndonjëherë keni pasur një Mac dhe ju mungon, Leopard-X është për ju. Të gjitha modelet e Apple, pa ...

TuneUp Utilities

Shërbimet TuneUp në versionin 2009 8.0.3100 është një program që riparon, personalizon dhe përmirëson performancën e kompjuterit tuaj, ...

Antivirus BitDefender 2010

BitDefender Antivirus 2010, ka dy dallime shumë interesante para antivirusit tjetër, gjë që e bën atë një nga më të mirët, ...

USB me modelin Ninja Kunai

Duhet të theksohet se teknologjia Geek ka ndikuar në shumë njerëz, që edhe më tradicionalët tashmë po azhurnojnë ...