Forumi u kthye: D

Të dashur përdorues:

Ne jemi të kënaqur të njoftojmë se tonë Forumi i Mbështetjes jeni kthyer pa asnjë humbje (Deri tani) të të dhënave. Ne vlerësojmë cilindo Feedback që ata mund të na dërgojnë në lidhje me ndonjë gabim ose problem që mund të paraqitet. Ne gjithashtu duam t'ju falënderojmë për durimin tuaj dhe të kërkojmë falje për problemet që mund t'ju kenë shkaktuar.

Atte: ekipi i Desdelinux


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

8 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Rajonant dijo

  Epo, urime! se tashmë më ka marrë malli, plus kam disa dyshime të jashtëzakonshme

 2.   Yoyo Fernandez dijo

  Lajm i shkëlqyeshëm

  Unë nuk kam hyrë në forum për një kohë të gjatë, ka kaq shumë gjëra që ka një në krye që mezi i mbulon gjysmën>.

  të fala

 3.   Jamin samuel dijo

  Hej në forum asgjë që flet për Fedora: Apo mos i pëlqen askujt Fedora?

  1.    Guxim dijo

   Të moshuarve nuk u pëlqen, por unë e kam përdorur dhe është si një bjonde e shkurtër, një distro e mirë por nuk është ajo që unë po kërkoj.

   Sigurisht, seksioni duhet të hapet.

   1.    Jamin samuel dijo

    ahahahaha nje bjonde e shkurter ahahahaha xD

    1.    Guxim dijo

     Unë ju paraqes diçka të ngjashme me Arch:

     http://postimage.org/image/bmx5q5kl3/

     E ngjashme sepse nuk mund ta heqim të vjetrën

     Jajaja

   2.    elav <° Linux dijo

    Nuk mund të pëlqej diçka që nuk e kam testuar plotësisht. Unë e di që Fedora është një distro e shkëlqyeshme, por unë kurrë nuk kam qenë në gjendje të luaj me të si hedh një kriter objektiv.

    1.    Guxim dijo

     Dhe ai që përtërin më shumë hahahahahaha.