Gëzuar Krishtlindjen dhe një falënderim të merituar

Gëzuar Krishtlindjet

Ky ka qenë një vit i shumë lëvizjeve, i sfidave të pafund të kapërcyera dhe të tjera që mbeten pezull për një kohë të shkurtër, në të njëjtën mënyrë ka qenë një vit i shumë të mësuarit, rritjes personale dhe, mbi të gjitha, rritjes si një komunitet.

En Nga Linux Kemi kaluar një kohë të mirë dhe të gjitha falënderojmë secilin nga ata që sot lejojnë që ky blog të mbetet Referencë botërore Linux, i gjithë viti ka qenë një kurbë e vërtetë, duke u rritur në disa raste, duke na mbajtur në të tjerët dhe duke kapërcyer vështirësitë në disa momente specifike.

Krishtlindja është një kohë pajtimi, dashurie dhe mbi të gjitha një atmosferë familjare, ne shpresojmë që lexuesit tanë të mund të kalojnë një Gëzuar Krishtlindje të rrethuar nga njerëzit që duan. Në të njëjtën mënyrë, për mijëra njerëz (komo yo) që në këto data do të jetë radha e tyre për të kaluar Krishtlindjet larg familjeve të tyre, unë u ofroj atyre përqafimet më të mëdha dhe i lutem Zotit që në një të ardhme të afërt të jenë afër tyre.

Këtë vit Nga Linux është dhënë si Blog-u më i mirë i softuerit të lirë të çmimeve të programeve të portalit, faleminderit secilit prej jush që na bëtë të denjë për këtë njohje. Në të njëjtën mënyrë kemi pasur një mesatarisht më shumë se 20000 lexues të përditshëm, me një numër të madh artikujsh dhe komentesh që na forcojnë.

Urojmë që shpirti i Krishtlindjes të jetë në secilën nga zemrat tuaja dhe që Linux të jetë në secilin prej kompjuterëve tuaj, është dëshira e Nga Linux në kohën e Krishtlindjes. Në të njëjtën mënyrë, ne i kemi vendosur vetes qëllimin e vazhdimit të përhapjes së njohurive tona tek të gjithë dhe në këtë mënyrë të kontribuojmë kokrrën tonë të rërës në botë. Linux, shpresojmë që të vazhdoni të na shoqëroni në këtë rrugë të gjatë.

Për të gjithë familjen DesdeLinux Gëzuar Krishtlindjet, Gëzuar Festat, një përqafim dhe një urim të ngrohtë për të gjithë.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   damart dijo

  Po kështu, Gëzuar Krishtlindjet të gjithëve.

 2.   Gregory ros dijo

  Faleminderit për një punë kaq të mirë dhe "Gëzuar Festat" për të gjithë.

 3.   Melvin dijo

  Gëzuar Krishtlindjet

 4.   federico dijo

  Gëzuar Krishtlindjen për të gjithë Komunitetin FromLinux !!!