Gezuar Pushimet! Gezuar Vitin e Ri

Megjithëse shumë përreth ne nuk gjejmë ndonjë gjë të veçantë në Krishtlindje, ose në prag të Vitit të Ri, ose në Vitin e Ri, ne nuk mund të humbasim këto data dhe Nga Linux ju uron Gëzuar Festat dhe një 2014 të mbarë me këtë shënim të shkurtër.

nga linux_navidad

Kemi kaluar një vit spektakolar. Më e rëndësishmja padyshim ka qenë e pranuar dhe e saktë bashkohen me UsemosLinux, me të cilën shtojmë praninë e kolegut dhe mikut tonë Paul Castagnino.

Ne duam të falënderojmë të gjithë ju, redaktorët, bashkëpunëtorët, lexuesit, të cilët në një mënyrë apo në një tjetër bëni Nga Linux një nga bloget më të mira spanjishtfolëse në internet.

Komuniteti ynë është rritur dhe ne kemi përfshirë anëtarët e rinj të cilët pa dyshim do të na ndihmojnë të vazhdojmë të ecim përpara.

Në vitin e ardhshëm ne shpresojmë të kthehemi me projekte të reja, artikuj interesantë, cilësorë dhe edukativë që na lejojnë të rritemi dhe të jemi më mirë GNU / Linux.

Nje perqafim: Ekipi ngaLinux


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

30 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   peterçeko dijo

  Gëzuar Vitin e Ri për të gjithë njerëzit e blogut

 2.   ivanlinux dijo

  Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitet e Ri të gjithëve! = D

 3.   i errët dijo

  Epo, çfarë tjetër mund të thuhet, Gëzuar Vitin e Ri dhe vazhdojeni falë jush vendosa të kaloj në linux dhe të largohem nga dritaret.

 4.   IGA dijo

  Gezuar Vitin e Ri !! Dhe njohuri të reja të begata

 5.   diazepani dijo

  Gëzuar vitin e ri.

 6.   le të përdorim linux dijo

  Faleminderit për komplimentet, gjeni! Bashkimi me DL dhe UL ishte gjëja më e mirë që mund të kishte ndodhur, duart poshtë.
  Një përqafim për të gjithë dhe gëzuar vitin e ri!
  Paul.
  ps: a do ta fillojmë 2014 me një temë të re ???

  1.    i gjallë dijo

   Hahahaha .. Epo, nuk mendoj një temë të re, por një temë të përmirësuar .. Jo Pablito? LOL

   1.    eliotime3000 dijo

    Dhe a do të lëshojnë temat e kaluara për t'u përdorur nga bloget e tjera? Nëse është kështu, unë do të regjistrohem.

 7.   eliotime3000 dijo

  Gezuar Pushimet.

 8.   asen007 dijo

  Gezuar Vitin e Ri

 9.   francisco dijo

  Gëzuar festat për të gjithë.

 10.   biskotë dijo

  Gezuar festat o njerez! shumë sukses në këtë vit që vjen ...
  ...
  A do të jetë më në fund viti i Linux?

 11.   Kuba e Kuqe dijo

  Gëzuar Vitin e Ri për të gjithë ju, që e keni fituar atë, duke e bërë këtë blog një nga më të vizituarit nga përdoruesit e Linux-it që flasin Spanjisht dhe nga të gjithë ne që kemi pak shëtitje këtu në Kubë.

 12.   marianogaudix dijo

  Faleminderit Elav ………… Përshëndetje për të gjithë Nga përdoruesit e Linux dhe gëzuar festat …… që në 2014 komuniteti ynë vazhdon të rritet më shumë. Gezuar Vitin e Ri !!!

 13.   aiolia dijo

  Gëzuar Krishtlindjet dhe Gëzuar Vitin e Ri për të gjithë ...

 14.   cooper15 dijo

  Padyshim që bashkimi me Usemoslinux ishte më i miri i vitit, pjesërisht sepse faqja u rrit në përmbajtje dhe kontribues. Gëzuar Vitin e Ri Miqtë.

 15.   patodx dijo

  Urime të gjithëve, pa dyshim, një nga faqet më të mira në internet, ku kam mësuar aq shumë për GNU / Linux.
  përshëndetje.

 16.   Noktuido dijo

  Gezuar Vitin e Ri!

 17.   Tesla dijo

  Gëzuar Festat për të gjithë!

 18.   Joaquin dijo

  Urime të gjithë neve që jemi pjesë e kësaj! Shpresojmë që blog-u të vazhdojë të rritet dhe përmirësohet!

 19.   Oscar dijo

  Gëzuar Festat për të gjithë ekipin dhe përdoruesit e Nga Linux, maj 2014 mund t'ju sjellë më të mirët nga më të mirët.

 20.   isiro dijo

  Gëzuar Vitin e Ri dhe gëzuar festat për të gjithë FromLinuxeros!
  Fat i mirë dhe sukses administratorëve që e bëjnë të mundur DesdeLinux, mbajeni atë vitin e ardhshëm dhe shumë më tepër ...

  Përshëndetje.

 21.   Geronimo dijo

  Po kështu njerëz, Gëzuar festat për të gjithë

 22.   federico dijo

  Urime Elav, Alejandro, Pablo, Elio dhe pjesa tjetër e grupit !!!. Keni një Vit të Ri shumë të mirë dhe një Vit të Ri shumë të begatë.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit gjithashtu.

 23.   st0rmt4il dijo

  Urime Krishtlindjet dhe Gëzuar Vitin e Ri: D!

  Përshëndetje!

 24.   Fedoriane dijo

  Gëzuar vitin e ri

 25.   Engjëll_Le_Blanc dijo

  Urime për të gjithë, unë kam parë artikuj shumë të mirë, reflektime shumë interesante, kjo është një faqe e shkëlqyeshme.

 26.   Luis dijo

  Gëzuar vitin e ri për të gjithë ekipin e Desdelinux.

 27.   Anuran dijo

  Gëzuar vitin e ri, edhe unë arrita këtu me usemoslinux, përshëndetje nga Stgo de Chilito