Google në mënyrë të pashmangshme po prishet (+ Testet + Video)

Përshëndetje,

Ndodh që një mik (kapje me duart pas zverkut të kundërshtarit) sapo theksova diçka të mahnitshme për mua, Google (kërkuesi) është fjalë për fjalë duke rënë dhe nuk mund të bëjmë asgjë për ta parandaluar atë, është vërtet e mahnitshme ...

Më mirë, shikoni vetë:

E MADHE APO JO? !!! 😀

Për ta shijuar këtë, ata duhet të përdorin URL-në e mëposhtme: Graviteti i Google

Siç mund ta shihni, nuk ka asgjë për të bërë ... Google po prishet ... dhe ne nuk mund të bëjmë asgjë për ta parandaluar atë ... JUAZ JUAZ !!!!

Përshëndetje dhe ... çfarë është mirë? 😀

PD: Shumë faleminderit nerjamartin tashmë Perseu për ekranin, ngarkojeni atë në YouTube dhe gjithçka


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

10 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Guxim dijo

  Haha mirë po, kishte edhe kërkime që ndryshuan pamjen ose paroditë e Google

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Po hehe, dje pashë një dhe sot elav Ai më tregoi një tjetër, ata janë më të

 2.   nerjamartin dijo

  Hahahahaha faleminderit shume per mua ?? mire, u perpoqa por nuk shkoj shume mire me Pitivi (ose Pitivi me mua hahaha) Epo, eshte mire qe ne fund te fundit mund ta vini kuriozitetin tuaj

  Nga rruga, videoja është nga diçka tjetër, apo jo? Kam një video me titra në YouTube

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   WTF !!! Po hahaha faleminderit, nuk e kisha kuptuar që kisha vendosur videon e gabuar haha.
   Unë tashmë e rregulluar atë ...

  2.    Guxim dijo

   Nëse nuk do të përdorte Gnome do të të thosha të provosh Kdenlive

 3.   Eduari 2 dijo

  Duket se meqenëse linux-i gjithashtu po prishet.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Koncepti ose ideja juaj e "shkatërrimit" është pak absurde

   1.    Eduari 2 dijo

    Atëherë e jotja është po aq absurde.

    A nuk e shihni kur vendosni nga linux në shiritin e rënies së Google se si bie ikona nga linux?

    1.    KZKG ^ Gaara dijo

     A është se "nga linux" është një koncept, një ide, një projekt ... ajo që bie është logo nga nga linux
     Lënia e gjërave përgjysmë është e keqe

 4.   Tina Toledo dijo

  LOL! E paqëndrueshme është shumë e mirë ...
  Faleminderit një mijë për këshillën. 😛