[HUMOR] Tregime pinguinësh

Rishikimi i sendeve antike nga vendet antike (blogu im i vjetër për të qenë më të saktë 😀), Kam hasur në këtë imazh qesharak dhe vendosa ta shpëtoj përsëri. Le të shohim se çfarë mendoni:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

28 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   v3on dijo

  një pinguin që hedh një gur në një dritare, kjo do të ishte qesharake xD

  1.    ferkmetal dijo

   Ai që përdor dritaret dhe internetin për të eksploruar në të njëjtën kohë e thotë ... jummm ...

 2.   Sergio Esau Arámbula Duran dijo

  HAHAHA ... kjo është shumë mirë, do të ishte mirë nëse ai pinguin do të vinte në shtëpi XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 3.   Marcelo dijo

  Dreq! Për shkak të Kirchners, sot unë shoh një pinguin dhe kjo më bën të sëmurë në shpinë. Dhe kaq të lezetshme sa janë këto kafshë të vogla.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HA HA HA HA HA HA !!!!!

  2.    Miguel dijo

   Të paktën Kirchners kanë përhapur linux në Argjentinë në administratën publike dhe arsimin.

   Dhe si një e dhënë do t'ju them se unë jetoj në një vend ku pinguinët sulmohen vazhdimisht. Ju nuk mund ta merrni me mend vendin.

 4.   kontrollojini ato dijo

  Ky imazh i shkëlqyeshëm

 5.   Algave dijo

  Hehe ... shumë mirë Tux

  1.    Sergio Esau Arámbula Duran dijo

   Tux rox

 6.   xhurat dijo

  LOL !! Madhe !!

 7.   Carlos-Xfce dijo

  Fotoja eshte shume e mire!

 8.   Helena dijo

  hahaha mirë është e vërtetë, një ditë takova harkun dhe për habinë time, dritaret u zhdukën për të mos u kthyer kurrë ... .. pinguin i mallkuar

 9.   Adonizo dijo

  > Modaliteti i sulmit Tux Troll: ON

  XD

 10.   Cronos dijo

  Komandat Tux .. !!!!

 11.   Yoyo Fernandez dijo

  Kurioz

  Fyerja ndaj Windows është e koduar (% $ @) por pronari i PC quhet "bastard" pa kodim

  1.    Versitimi i moderuar dijo

   Çfarë ndodhi Yoyo, para se të ishe më e ftohtë .. hehehe ..
   Përshëndetje ..

   1.    Manuali i Burimit dijo

    Ndonje problem? xD

   2.    i duhur dijo

    problem? XD

   3.    Yoyo Fernandez dijo

    60% e komentit tim ishte vetëm për të parë nëse sistemi dhe shfletuesi im ishin në përdoruesin hahaha xDD

   4.    Versitimi i moderuar dijo

    Unë mendoj se ka disa Yoyo ..
    Me ndryshimin që ata do të kenë arritur vonë për shpërndarjen e Ndjesisë së Humorit.

  2.    Miguel dijo

   Shtë e vërtetë, nuk lejon një autocensurë të vogël të karikaturistit

 12.   Z. Linux dijo

  Z. @Elav Unë propozoj që imazhin që kryeson këtë shënim, t'ia vendosni të dashurit tonë @ pandev92, në artikullin tjetër në lidhje me deklaratat e z. Miguel de Icaza në lidhje me mjediset desktop.
  Ju faleminderit shumë

  1.    pandev92 dijo

   Dështojnë shumë shumë XD

 13.   makubex uchiha dijo

  lol

 14.   minimumi dijo

  tux powa zotërinj as më shumë e as më pak hehehe

 15.   Babil dijo

  A jam i vetmi që kam menduar se pinguin dëshiron luftë me CPU-në!? Dukej se ai donte të bënte shumë pinguinë xD
  (Më shumë sesa softuer falas në foto ka dashuri falas ...)

 16.   Manuel_SAR dijo

  Rrofte dashuria falas !!!… .ah! dhe softueri gjithashtu.

 17.   dasht0 dijo

  Më pëlqen shumë, duhet t'i hedh të gjitha me SO mocosoft

bool (e vërtetë)