iPatch: tregtimi i së ardhmes i përshtatur së tashmes

Sot bota sillet rreth internetit, blerjeve, kohës së lirë, biznesit, bankave ...

Kompanitë kanë nevojë për tregtim që i lejon ata të ekspozohen përgjithmonë ndaj përdoruesit, kur kryejnë këto dhe operacione të tjera.

arnim

Në këto kohë, është me rëndësi jetike të dhuroni një produkt të dobishëm, të qëndrueshëm, fitimprurës, ekonomik dhe mbi të gjitha praktik, për t'u siguruar që përdoruesi ta përdorë dhe mos ta mbajë në sirtar, në rastet më të mira, si me shumicën e dhuratave të biznesit.

Kjo tregti e së ardhmes tashmë ekziston dhe plotëson të gjitha cilësitë që duhet të ketë një produkt yll. Namedshtë emëruar iPatch, një medium reklamues inovativ, i përshtatur epokës dixhitale me një funksion të dyfishtë, pasi që nga ana tjetër vepron si një sistem manual 100% efektiv, për të mbuluar kamerën e internetit të laptopëve dhe tabletëve, duke mbrojtur përdoruesit nga prishjet e mundshme në jetën e tij private përmes kamerave të tij.

Disa kompani e shohin tregtimin si pjesa e fundit e lidhjes reklamuese, kur në të vërtetë, është më e rëndësishmja, pasi ajo do të jetë përgjegjëse për zgjatjen e efekteve të fushatave të tyre me kalimin e kohës.

Me iPatch ju do të jeni në gjendje të poziciononi markën tuaj në një vend të privilegjuar mesatarisht 6 orë në ditë për periudha të gjata kohore, duke e dalluar atë nga konkurrenca juaj dhe duke u njohur me të gjithë mjedisin tuaj, pasi ju ofron vlera të tilla si siguria, besimi dhe mbrojtja në rrjet.

Plotësimi i veprimeve të marketingut me një produkt si iPatch do të përmirësojë ndjeshëm efektet e tij, duke i bërë fushatat tuaja të arrijnë suksesin e dëshiruar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

8 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   pazar dijo

  Unë isha duke pritur një postim dhe gjeta një reklamë tregtare. Unë nuk jam i mërzitur, përkundrazi mësoj për shumë mundësi që ekzistojnë për marketing.

 2.   Sigurimi i Rrezikut Kibernetik dijo

  Shumë interesante. Edhe pse e vërteta është se është një produkt funksioni i të cilit mund të furnizohet me një shirit të thjeshtë, e vërteta është se në këtë mënyrë laptopi është më pak i copëtuar. 🙂

  1.    Guillermo dijo

   Ajo që ata përmendin në postim është një dhuratë biznesi që ata e personalizojnë me logon e tyre, në nivelin e përdoruesit nëse të jep = vendos një pozitiv por si kompani dëshiron të jesh atje.
   të fala

 3.   Guillermo dijo

  Unë e shoh atë si shumë të dobishme dhe praktike, veçanërisht në nivelin e dhuratave të biznesit pasi vendosja e pozitës së një jete është e shëmtuar dhe në disa raste lë ngjitës në lente.
  Në fund të fundit është e vërtetë që si një dhuratë është origjinale pasi që gjërat e tjera të paktën në rastin tim ose unë i humbas ato ose ato përfundojnë në një sirtar
  Patjetër që do ta blej për kompaninë time

 4.   Fernando dijo

  Epo, në punën time ishim pak të çmendur duke vendosur një copë letër ose shirit dhe kur bosët panë këtë produkt ata e blenë atë për t'ua dhuruar në ngjarje të ndryshme dhe ata gjithashtu ua shpërndanë punëtorëve. Më në fund mund të shkoj kudo me laptopin tim, të reklamoj logon e kompanisë time dhe të mos skuqem nga copa e veshur me shirit post-ajo e përdorur për vite me radhë, përveç lehtësisë për të qenë në gjendje të bëni thirrje video pa pasur nevojë të ngjitni dhe të hiqeni vazhdimisht letra e lumtur.

 5.   Fabiola dijo

  Epo, pas Krishtlindjeve kam rezervuar disa prej tyre si rezultat i ngjarjeve të ndryshme reklamuese që kompania ime po organizon dhe jam i kënaqur pasi më bezdisën tmerret që të kisha copën e mallkuar të letrës dhe sherr për ta ngjitur atë dhe për ta hequr atë vazhdimisht për thirrje video me klientë dhe furnitorë.

 6.   homepage dijo

  Seanca dëgjimore gjithashtu ndryshoi modelin e tij të sjelljes.

 7.   Juan Manuel Pedro Villalba dijo

  Shumë e mirë mënyra në të cilën bëhet marketing.