Carousel, klient i thjeshtë Instagram për OS X

Carousel është e thjeshtë Klient Instagram për OS X peshë e lehtë dhe pamje minimale nga ku mund të menaxhoni llogarinë tuaj të qetë në Mac-un tuaj.

screen800x500

Programi mban një estetikë shumë të ngjashëm me atë të disa aplikacioneve iOS dhe zë shumë pak hapësirë ​​në desktop, ku mund ta vendosim atë në një cep për të kontrolluar lajmet nga gazetari ynë dhe azhurnimet nga miqtë tanë.

Carousel, klient i thjeshtë Instagram për OS X

Karuseli është shumë i lehtë për tu trajtuar dhe pasi të instalohet, ne do të duhet ta lidhim atë vetëm me profilin tonë në Instagram për të pasur mundësi të përdorni të gjitha azhurnimet nga desktopi, është i lehtë dhe vazhdon të punojë në sfond duke qenë në gjendje ta vendosni atë në çdo kohë për të kontrolluar statusin nga llogaria jonë.

Programi gjithashtu ju lejon të ruani imazhet direkt në diskun e ngurtë ose t'i tërhiqni ato direkt nga ndërfaqja e aplikacionit në desktop ose drejtori të zgjedhjes suaj.

Seanca individuale lejon hapjen e disa dritareve të njëkohshme duke qenë në gjendje të fitojmë pamje të shumta nga profili ynë, gjithashtu, ne mund të zgjedhim të shohim videot e ndara nga dritarja e azhurnimeve ose në një dritare të re të pavarur, duke përmirësuar përvojën e përdoruesit. Carousel ofron mbështetje shumëgjuhëshe (përfshirë spanjisht) dhe kërkon OS X 10.6 e tutje, çmimi i tij është 3,59 €.

Shkarko Carousel KETU


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.