Komandoni kube për disa shpërndarje GNU / Linux

Këtu ju lëmë disa marifete në formën e kubeve të kemi në dorë kur përdorim shpërndarjet tona GNU / Linux. Ata nuk janë gjithçka që janë, por janë të gjitha ato që janë.


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Guxim dijo

  Ai me Arch më të mirë haha

  1.    KZKG ^ Gaara <° Linux dijo

   Këto janë ato që ju thoni se duhet të përkthehen?

   1.    Guxim dijo

    Jo, nuk po e them këtë, thjesht po mendoja se ti dhe një djalë tjetër po e kërkonit këtë

 2.   kafe dijo

  eh një kub për nenexhik apo ubuntu nuk është atje? hehehe

 3.   kafe dijo

  good_simoo0o0o0o faleminderit

 4.   piksi dijo

  Shumë mirë do të jetë shumë e dobishme

 5.   Të ndryshme dijo

  Unë kam një nga openSUSE por më të azhurnuar… të cilën nuk e mbaj mend nëse në spanjisht apo anglisht

 6.   kroto dijo

  Pak vonë, apo jo? por sa te CUTE jane keto kube !!! Po marr DEBIAN, ARCH dhe openSUSE!

 7.   shfletoj dijo

  Do të doja të shihja një nga Linux Mint edhe pse ato janë pothuajse të njëjtat komanda ubuntu,

 8.   rafa dijo

  Ata janë të shkëlqyeshëm, i mbaj të gjitha

 9.   rafagcg dijo

  hej !! ftohni një çekiç.!

 10.   mcbanane dijo

  Hmm, interesante, ne tashmë kemi shtypur mjaft në koncerte!

 11.   lecovi dijo

  Shume mire!!!!