Mënyrë e re për të komentuar në FromLinux

Pershendetje te gjitheve.

Sapo instalova një shtojcë të re (WP-Ajaxify-Komente) për të përmirësuar përvojën e përdoruesve që vizitojnë blogun tonë.

Në këtë rast, përmirësimi vjen në komentet, të cilat përdorin të njëjtin sistem si gjithmonë, por këtë herë, ata nuk e rimbushin faqen një herë të botuar, por azhurnohen menjëherë.

Kur dërgoni një koment do të marrim diçka si kjo:

Komente_Ajax1

Dhe kur botohet komenti, diçka si kjo:

Komente_Ajax2

Kjo është eksperimentale. Duhet të më tregoni nëse keni probleme të çfarëdo lloji, ose e ndjeni blogun më ngadalë.

Azhurnimi: Përdorni të njëjtin artikull për të lënë komente testimi nëse dëshironi.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

216 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   gonzalezmd dijo

  punimet

 2.   f3niX dijo

  Duke testuar!.

 3.   Ivan Barra dijo

  S
  A
  N
  T
  I
  A
  G
  O

  D
  E

  C
  H
  I
  L
  E

  1.    Ivan Barra dijo

   Tepër e shpejtë, FromLinux është një blog luksoz! Nuk ka javë që të mos ketë përmirësime, blogjet më të mira që kam parë në vite, vazhdoni djema, ju me të vërtetë jeni më të mirët !!

   Përshëndetje.

 4.   Marco dijo

  Duke testuar

  1.    i gjallë dijo

   Ju keni humbur në 1.2.3

   1.    elendilnarsil dijo

    xDDD

 5.   Marco dijo

  Të paktën nga telefoni im ai u soll shpejt dhe pa gabime.

  1.    i gjallë dijo

   E përsosur .. Kjo është ideja

   1.    le të përdorim linux dijo

    Mirë Ide shume e mire
    Perqafo! Paul.

 6.   Andrelo dijo

  Testimi 1, 2, 3 ... Më pëlqen

  1.    i gjallë dijo

   4.5.6 .. Nuk e duroj dot

   1.    lol1nux dijo

    7.8.9 .. pse jo? xD

   2.    gato dijo

    Ditto ... heq ca autonomi në faqe dhe e kthen atë në një lloj "rrjeti social" (i cili nuk është), nuk më pëlqejnë sistemet e komenteve në të cilat ka "pëlqime" dhe gjithashtu duhen një mijë herë në celularë miliona vjet për t'u ngarkuar.

    1.    pavloco dijo

     Në timen as nuk ngarkohet.

     1.    eliotime3000 dijo

      Në smartphone-in tim me Opera 7.5, nuk ngarkohet as; në shfletuesin Android Android Po. #O ZotPse?!

     2.    gato dijo

      Opera Mini nuk ekzekuton JavaScript, unë do t'ju rekomandoja të provoni Opera Mobile Classic, e cila në fund të fundit është pothuajse e njëjtë.

 7.   nano dijo

  Le të shohim …

  1.    i gjallë dijo

   A e pe 😛

 8.   kik1n dijo

  Që nga Firefox 23.0
  Duke testuar.

  1.    kik1n dijo

   Shkëlqyeshëm, u deshën vetëm 3 sekonda për t'u botuar.

   1.    i gjallë dijo

    Moreshtë pak a shumë koha që duhet për të ringarkuar të gjithë faqen, apo jo?

 9.   porfiri dijo

  Të shohim çfarë?

  1.    porfiri dijo

   Shkëlqyeshëm !!!, Urime Elav dhe të gjithë nga Linux, nuk më mungon asnjë postim.

 10.   Yoyo dijo

  Instaloni shtojca në WordPress.

  1.    i gjallë dijo

   I kënaqur me KDE 4.11, bëj

 11.   Ritman dijo

  Pra, le të provojmë Firefox 21.0, Linux Mint 15 x86 Mate ...

  1.    Ritman dijo

   i përkryer

   1.    gato dijo

    Zbuloj që sistemi operativ ka mbaruar, konstatoj se është më e rëndësishme që të funksionojë në të gjithë shfletuesit dhe posaçërisht në celularët.

 12.   ermimetal dijo

  Mbushja e këtij shënimi me testimin 1, 2, 3 ...

 13.   Canales dijo

  Një blog si ky është një luks ku, si rregull, njerëzit marrin pjesë me respekt, ndajnë atë që duan me kënaqësi dhe mbi të njëjtën vazhdojnë të përmirësohen.

  Faleminderit për të gjitha përshëndetjet!

  1.    Canales dijo

   PS: sistemi i ri i komenteve shkon mirë

   1.    i gjallë dijo

    Faleminderit përsëri

  2.    i gjallë dijo

   Faleminderit për komentin ..

 14.   i gjallë dijo

  Vëmë bast? Possibleshtë e mundur që ky të jetë postimi më i komentuar në FromLinux, ose të paktën të jetë ndër 3 më të komentuarit

  1.    gato dijo

   Ky pozicion mbahet nga postimet në të cilat ata shtojnë shtojca për të identifikuar përdoruesit e agjentëve.

  2.    izzyvp dijo

   Ka edhe nga ato postime në lidhje me diçka vs diçka tjetër.

  3.    jalbrhcp dijo

   Unë kurrë nuk komentoj, por do të bëj një përjashtim për bastin

  4.    DanielC dijo

   Unë mendoja të njëjtën gjë.

   Do të jetë me një plan informues, por i jep mundësinë për të mbushur temën me komente vetëm për të provuar e .em, ashtu si unë !! xD

 15.   eliotime3000 dijo

  Ka qenë e qetë dhe e përsosur që nga Opera Mini 7.5. Natën do të kontrolloj si është shtesa për të pasur një ide minimale për atë që bën.

  1.    eliotime3000 dijo

   Nuk e di nëse është përshtypja ime apo sapo kam marrë një pop-up status të gjelbër për komentin tim. Brilante.

   1.    i gjallë dijo

    Si imazhi në blog?

   2.    i gjallë dijo

    Dua të them, si ai në imazhin e artikullit?

    1.    eliotime3000 dijo

     Po, duket kështu, por pa buzë të rrumbullakosura. Tani, sapo e provova në Iceweasel 23 dhe e vërteta është se është spektakolare.

  2.    i gjallë dijo

   Po shkojmë për një temë krejtësisht të Ajaksizuar «Unë sapo e shpika fjalën .. që të mos hidhen me fjalorin e RAE. _¬

   1.    Jose Torres dijo

    hahaha, fjale e mire Do të ishte mirë nëse - megjithëse nuk është tema e blogut - ata do të bënin një postim në lidhje me shtojcat e wordpress që ata përdorin, si një rekomandim-përmbledhje. megjithëse jam i kënaqur me një përgjigje për këtë që kam komentuar. Pershendetje

 16.   Gregory Shpata dijo

  Testimi 1 2 3

  1.    i gjallë dijo

   Ju duhet të vendosni gjëra të tilla në ShellPress

 17.   Gjermanisht dijo

  Të shohim ... 🙂

  1.    Gjermanisht dijo

   Duket se funksionon

 18.   nelson chipana dijo

  Faqja e le të përdorim linux çdo herë është shumë e mirë urimet e mia për çdo përmirësim të bërë.

 19.   davidlg dijo

  duke testuar veten time tb në 01 10 11

 20.   përdorues firefox-88 dijo

  Duke testuar. Duke testuar. Duke testuar. Duke testuar. Duke testuar. Duke testuar. Duke testuar.

  [Mesazh i moderuar]

 21.   Faji3 dijo

  Duke testuar…

  qij se po te provoja hehehe

  regards

 22.   Faji3 dijo

  eo elav tani nese vendos pa te shijshme hehe mire para se te peshohesha te komentoja sepse kur e kam humbur lidhjen haha ​​asgje mega super bande ne kompanine haha ​​dhe me kete metode ai as nuk e dinte

  mirë

  mbaj në atë mënyrë

  regards

  1.    DanielC dijo

   Diçka që më tërhoqi vëmendjen është se ndonjëherë komentoj ndërsa jam duke bërë shkarkime torrent, dhe praktikisht më mbaron banda dhe komentet nuk arrijnë dhe ekrani tipik duket se serveri nuk u gjet. Por tani me gjithçka dhe shkarkim erdhi komenti që bëra më lart.

   Shume mire!!

 23.   shejtani AG dijo

  Testimi i testimit.

 24.   Lukas dijo

  provë ... mmmm ...

 25.   Yoyo dijo

  E
  S
  P
  A
  Ñ
  A

  1.    eliotime3000 dijo

   P
   E
   R
   Ú

   1.    pavloco dijo

    I
    N
    V
    E
    R
    N
    A
    L
    I
    A

    1.    gato dijo

     E
     Q
     U
     A
     L
     I
     A

     1.    izzyvp dijo

      :v

      P
      A
      N
      E
      M

  2.    KZKG ^ Gaara dijo

   H
   A
   L
   A

   M
   A
   D
   R
   I
   D

 26.   dragnell dijo

  Shumë mirë

 27.   nxënës dijo

  Duke provuar me një koment të gjatë, Quis është i sigurt të rishikohet në voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Përjashto sinkronizimin e syve të saj, por jo në mënyrë të kujdesshme, në rast se dëshiron të merret me idetë e punës. Lorem ipsum dhimbje ulet amet, konsiderata elitare adipiscing, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Lorem ipsum dhimbje ulet amet. Stet clita kasd gubergren, mos u takimata sanctus est Lorem ipsum dhimbje ulem amet.

  Në vero eos et accusam dhe vetëm duo dhimbje dhe ea rebum. Sanctus be sed takimata ut vero voluptua. Lorem ipsum dhimbje ulet amet, sadipscing elitr konsetetur, sed diam nonumy eirmod tempor pa punë dhe punë dhe dhimbje magjike, por volumet e diam. Lorem ipsum dhimbje ulet amet. Stet clita kasd gubergren, mos u bëj takimata sanctus est.

  Stet clita kasd gubergren, mos u takimata sanctus est Lorem ipsum dhimbje ulem amet. Në vero eos et accusam dhe vetëm duo dhimbje dhe ea rebum. Stet clita kasd gubergren, mos u takimata sanctus est Lorem ipsum dhimbje ulem amet. Duis autem vel eum iriure dhimbje në hendrerit në vulputate velit esse pasojë, dhimbje ose dritë dritë eu feugiat nulla lehtësim. Në vero eos et accusam dhe vetëm duo dhimbje dhe ea rebum.

  Në vero eos et accusam dhe vetëm duo dhimbje dhe ea rebum. Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option kongue nihil imperdiet doming id quod mazim placerat facer possim assum assum. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud ushtrimi ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo resultat. Lorem ipsum dolor ulet amet, elite konspektuar adipiscing, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat ..

 28.   Lukas dijo

  .... me shume mmmm ... dhe nese perdoruesit e tjere komentojne ndersa une lexoj komentet azhurnohen ???? apo atje nëse duhet të rimbush tërë faqen?

  1.    i gjallë dijo

   Po ashtu ..

  2.    i gjallë dijo

   Edhe pse ndonjëherë, dikush ka komentuar në të njëjtën kohë me mua, dhe është azhurnuar ...

   1.    Lukas dijo

    provë… APROVOHET !!!

 29.   mnlmdn dijo

  nuk punon D:

  1.    i gjallë dijo

   ¬¬

 30.   xhemin-samuel dijo

  Provë

  1.    xhemin-samuel dijo

   OH E Mrekullueshme

   kjo eshte fantastike

 31.   gëzimeTK dijo

  Testimi i @ ThePopTartBro

 32.   Roberto dijo

  Ky eshte nje test.

 33.   itaçi dijo

  funka shume mire, ole ju

 34.   diazepani dijo

  Qij, një tjetër postim i testimit të komenteve

  1.    diazepani dijo

   shkon mire

 35.   Bioacler dijo

  Më lër të shoh…

 36.   Yoyo dijo

  Kur një shpërndarje Linux në vend që ta bëjë punën tuaj më të lehtë bëhet fokusi kryesor i saj, diçka ndodh. Kjo është arsyeja pse unë përdor Manjaro.

 37.   Faji3 dijo

  haha elav ka formuar luften e testianxias hahaha

  cfare pujon e mbaj ate

 38.   sieg84 dijo

  nanaña

 39.   Rocholc dijo

  Duke testuar!!!!

 40.   giskard dijo

  Duke testuar…

  1.    giskard dijo

   Funksionon në mënyrë perfekte.
   Sidoqoftë, me rrezikun e përsëritjes, për kur një shirit veglash që lejon të vendosni tekstin me shkronja të zeza, të pjerrëta, të futni imazhe, etj ... ???
   Dhe një buton Preview para postimit ???

 41.   biskotë dijo

  Ubuntu është për vajza lol !!!

  1.    biskotë dijo

   E mrekullueshme po funksionon.

 42.   hunabku dijo

  Nuk mund ta ndihmoja, lashë edhe një koment hehehe.
  E dua blogun që e lexoj gjithmonë.

 43.   Monsubi dijo

  provë

 44.   Joseph dijo

  C
  O
  L
  O
  M
  B
  I
  A

 45.   Tina Toledo dijo

  Shihte shpirtin tim
  Re të zeza po vijnë, paralajmëruese e stuhive,
  Paralajmëruar nga sytë tuaj kur i shmangeni minave
  Pse kaq e paparashikueshme kur dje dielli po shkëlqente
  në vajzat e syve tuaj me sinqeritet të shkëlqyer?

  Sot ju njollosni me hidhërim atë që unë tashmë e di shumë shumë
  dhe atë që përpiqem të injoroj për të shmangur thyerjen,
  nuancat e qerpikëve të trashë e bëjnë këtë dashuri gri
  që dje ishte e kuqe e zjarrtë nën rrezet e diellit.

  Dje? ... e ke veshur verën me buzëqeshje dhe gëzime
  dhe sot ju jeni veshur në dimër me të ftohtë dhe melankolik,
  ndryshime të papritura në kohët tuaja me të cilat ju ngrohni ose freskoni
  gardërobën e shpirtit tim që e ndryshoj çdo ditë.

  Rroba me një mijë ngjyra për çdo rast,
  me lëkurat që të ledhatojnë zemrën tënde të ftohtë,
  ose me dantella te ngushta kur doni dashuri,
  aromatizuar me aromat e dashurisë dhe mirëkuptimit.

  Kështu që unë e vesh shpirtin tim me veshjen e duhur
  i dashur me mendjelehtësi dhe kokëfortë,
  që të kuptoj dhe të përkëdhel sepse të dua pranë meje
  pavarësisht se jam ogre ose engjëll që e dua më shumë

  1.    Tina Toledo dijo

   okidoki

  2.    eliotime3000 dijo

   Poezi e bukur, Tina. Thjesht e bukur.

  3.    RAW-Bazë dijo

   Unë dua të shoh shenjën e re të gjelbër ..

   Dhe rastësisht thuaj se e kam dashur këtë poezi ..

   1.    eliotime3000 dijo

    Testimi nga shfletuesi më minimalist që kam përdorur deri më tani ...

    1.    eliotime3000 dijo

     @ RAW-Basic:

     PUNON! Ai është në formë të mirë.

     1.    Tina Toledo dijo

      Funksionon mjaft mirë, falë një mijë administratorëve të kësaj faqe

 46.   Abraham dijo

  Testimi i zërit ...

  1.    Abraham dijo

   Shko tek flokët!

 47.   Luani dijo

  Shkëlqyeshëm, tani nuk do të duhet të pres 5 ditë për të lexuar komentin tim të postuar

 48.   dhunter dijo

  provë provë provë

 49.   dhunter dijo

  Epik…. Në teknologjitë në internet, ky blog është në prag, dhe jo vetëm në ato spanjishtfolëse, Linux në përgjithësi.

  1.    i gjallë dijo

   U_U Faleminderit

  2.    KZKG ^ Gaara dijo

   Kjo është ideja ...

 50.   harkimi dijo

  Epo duket se kjo funksionon ...

 51.   auroszx dijo

  Le të shohim…. Kjo është bukur

 52.   Edgar J Portillo dijo

  Përveçse e provova, dua ta përgëzoj Elav për këtë iniciativë, shumë mirë për mendimin tim, më komode dhe pa frikë të botimit të një brutale të përsëritur ... Testimi në 3.2.1 ...

  1.    Edgar J Portillo dijo

   Fonuncia!, Dhe shfaqet waooo Maxthon, që nuk e prisja.

 53.   José Miguel dijo

  Interesante!

 54.   arkhan dijo

  i përkryer

 55.   Erick dijo

  Çfarë risie, të paktën në një forum, e vërteta është kileroni.

 56.   Oscar dijo

  Testimi nëse përsëritet ...

  1.    Oscar dijo

   : O nuk u përsërit

 57.   Oscar dijo

  "Ai e kupton" nëse dua të postoj shumë herë me radhë xD

 58.   Blitzkrieg dijo

  Testim

  1.    Blitzkrieg dijo

   [b] [i] U deshën rreth 10 sekonda ose më shumë, mendova se ishte menjëherë [/ i] [/ b]

   1.    i gjallë dijo

    Kaq shume?

 59.   HashPack dijo

  Testimi 1,2,3 ...

 60.   eliotime3000 dijo

  Shkrim i shkëlqyeshëm AJAX që ka sistemin e komenteve. Më kujton Disqus, por padyshim, pasi përdor sistemin vendas të komentimit WordPress, rezulton në një ngarkim më të shpejtë se vetë Disqus.

 61.   ahdezzz dijo

  Përshendetje Botë !!

 62.   Bruno cascio dijo

  Javascript përgjithmonë

 63.   Yoyo dijo

  Shes Opel Corsa ...

 64.   GeoMixtli dijo

  Testimi i 3,2,1 😀

 65.   sanhuesoft dijo

  Testimi i testimit

 66.   pavloco dijo

  Në rastin tim, faqja u ngadalësua shumë, unë përdor Xubuntu me versionin e fundit të Firefox në një Intel Atom Netbook 1 GB RAM.

 67.   eliotime3000 dijo

  Meqenëse nuk kam pothuajse asgjë për të bërë, unë do të filloj të luaj Team Fortress ose DOTA 2 (nëse sigurisht kam marrë emailin e konfirmimit) në avullin tim të sapo lëshuar (Pa'l Feis!).

 68.   3rn3st0 dijo

  Testimi i testimit

  1.    3rn3st0 dijo

   Mirë ka punuar në mënyrë të përsosur (Y)

 69.   Gërvisht dijo

  Nokia s40 me Opera Mini 7.1

 70.   Yoyo dijo

  A
  N
  D
  A
  L
  U
  C
  Í
  A

  1.    eliotime3000 dijo

   L
   I
   M
   A

 71.   Martial del Valle dijo

  Mirë, le të përpiqemi të shohim se çfarë ndodh ...

 72.   Z. Linux dijo

  Komenti nr. 114

 73.   Jose GDF dijo

  Testimi nga një celular ... Megjithëse e kam parë tashmë që nuk kam qenë i pari, megjithëse në rastin tim e bëj atë nga aplikacioni që përdor për të lexuar burime, drejtpërdrejt.

 74.   aiolia dijo

  V
  e
  n
  e
  z
  u
  e
  l
  a

 75.   xino93 dijo

  c ++

 76.   clow_eriol dijo

  Duke testuar! ; D

 77.   Leper_Ivan dijo

  Të gjithë duke komentuar për të parë nëse funksionon.

 78.   tahuri dijo

  Unë mendoj se kjo lloj gjëje përmirëson pak lundrueshmërinë e rrjetave, congrat urimet e mia.

 79.   Xhovani dijo

  Po, Po, Tingull !!! A më dëgjon ??

 80.   ariki dijo

  testimi dhe sugjerimi i leximit të këtij lajmi me të cilin qeshi shumë përshëndetje!

  http://tecno.americaeconomia.com/noticias/la-caida-de-ballmer-microsoft-tras-12-anos-de-polemica-gestion

  1.    MSX dijo

   Testimi dhe hapja e lidhjes në sfond!

 81.   kristianjgs dijo

  Përshëndetje! mami!… XD

 82.   John dijo

  etnanicsaf se urP

 83.   rizhu dijo

  Duke testuar. Nga Qyteti i Meksikës. Pershendetje

 84.   MSX dijo

  KAMPION BOTE!!! xD
  Ju lutemi mos e hiqni këtë shtojcë, është një shpërthim!

 85.   Izrael dijo

  Le të provojmë komentet, mmmm ———————> <(.)

 86.   Engjëll_Le_Blanc dijo

  Harku është më i miri

  1.    Engjëll_Le_Blanc dijo

   Mendoj se mund të jesh akoma më i shpejtë, për shembull en fytyra është më e shpejtë, por gjithsesi është shumë e mirë.
   Vetëm 100% komente pozitive më trembin, edhe unë dua të kritikohem për mua, por e them nga postimi. Gjeni diçka për ta përmirësuar.

  2.    Engjëll_Le_Blanc dijo

   Ashtë një frazë e njohur provë si hello world, ju lutem mos u identifikoni shumë.

 87.   Shigjetarë27 dijo

  Gjithmonë duke u përmirësuar. Kjo është gjëja e mirë për DesdeLinux ...

 88.   AlonsoSanti14 dijo

  Le të shohim, duke provuar 1,2,3 ... .. nuk shihet, se blogu është i ngadaltë

 89.   James_Che dijo

  Po provon shtojcën

  1.    James_Che dijo

   Ps nuk më duket shumë më shpejt, është pothuajse e njëjtë sikur faqja të ringarkohej ndërsa priste që të 'dilte' dhe të ishte botuar në mënyrë korrekte. Por shtojca ps dhe ps është e dobishme nëse dëshironi të përdorni përsëri lëvizjen lart për të vazhduar të shihni postimin pasi ju lë në të njëjtin pozicion.

 90.   Rajonant dijo

  Epo, ai që teston testin e fundit më së miri! xD

 91.   x11tete11x dijo

  avergaston xD

 92.   Lukitët dijo

  mmmm ... TABASCO
  M
  É
  X
  I
  C
  O

 93.   x11tete11x dijo

  Epo, iOS me krom ringarkoj të gjithë faqen D:

  1.    x11tete11x dijo

   Jojooo me Safari ishte 10

 94.   Dokoi dijo

  Áááaa. Ééééé .. .. Po mirë

  1.    Dokoi dijo

   Pag. nuk e njeh që unë përdor pekwm D:

 95.   nosferatuxx dijo

  O_o
  Ooooorale .. !! Isha ne foto ... !!! Unë them në screenshot… !! hehehe .. !! 😎

  1.    nosferatuxx dijo

   Unë nuk arrita të ndryshoj agjentin e përdoruesit !!. !! Le të shohim tani… !!

 96.   Dejvis dijo

  😮

 97.   Juan Carlos dijo

  A

  V
  E
  R

  Me Firefox

 98.   Juan Carlos dijo

  Nga 10.
  Tani:

  A

  V
  E
  R

  Me emrin e paemër ...

 99.   Juan Carlos dijo

  Hmm ... me emrin e panjohur unë duhej të ringarkoja.

 100.   Juan Carlos dijo

  @elav: Me të panjohurën është e ngadaltë edhe të plotësosh të dhënat (Emri); dhe për të vendosur emailin nuk më lejoi derisa të klikoja në [Kërkohet].

  të fala

 101.   Yoyo dijo

  Shfletuesi tjetër Android 4.1.2 JB

  Provo provo

 102.   Blazek dijo

  Testimi me Firefox

  1.    Blazek dijo

   Ka punuar në mënyrë perfekte, duhen rreth 3 ose 4 sekonda për ta ngarkuar.

 103.   mitrat dijo

  le të shohim nëse zbulon Manjaro + Chrome tim

 104.   Yoyo dijo

  Provo provo

  Ubuntu 12.04.3 + Chrome 29

 105.   ubuntu sukea dijo

  ishte me chingon me pare

 106.   medina07 dijo

  Duke testuar.
  Përveç kësaj funksionaliteti, duhet të theksohet se vetë blogu ka më shumë rrjedhje, veçanërisht gjithçka më ngarkon menjëherë.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Madhe

 107.   medina07 dijo

  Po zotëri, funksionon si një sharm. Faleminderit shumë.

 108.   Kevin Mashke dijo

  HTC Një
  Rom: Trickdroid 9.0.0
  Android4.2.2
  HTC Sense 5.0
  Shfletuesi i Chrome 28.0.1500.94

  Le të shohim se si shkon.

  1.    Kevin Mashke dijo

   Komenti është dërguar, por derisa të rimbush faqen nuk mund ta shoh. Nuk shfaqet nëse nuk bëni një rifreskim ...

 109.   ianpocks dijo

  Testimi i testimit !!!

  Arreando çfarë është Gerund: 9

 110.   helena_ryuu dijo

  uuuuuuuuuu gjithkush tregon agjentin e tij të përdoruesit -3-

  1.    helena_ryuu dijo

   ok tani! shtojca që funksionon në mënyrë të përsosur në firefox 23.0.1 (Sapo erdha të tregoj agjentin tim të përdoruesit wuuajaajaja)

   1.    KZKG ^ Gaara dijo

    Ehm… ahem ahem… 😀… Firefox 24.0… LOL !!!

    1.    eliotime3000 dijo

     Dhe këtu me Opera 7.5 (dhe Iceweasel 23 që përmenda dje dhe bën mrekulli).

    2.    Manuali i Burimit dijo

     Keni zgjatur kaq pak në Arch?

    3.    biskotë dijo

     Hidh mënjanë Gaara!

     1.    eliotime3000 dijo

      Kurvë Ju lutem!

     2.    biskotë dijo

      Elliot:
      Firefox 26> Iceweasel 23

     3.    eliotime3000 dijo

      Provoni të instaloni Iceweasel 23 nga AUR pa përdorur repon e Parabola GNU / Linux-Libre.

 111.   patodx dijo

  testimi nga wheezy + kde + firefox

  1.    patodx dijo

   Simpsons te shkelqyer !!!

 112.   Jair dijo

  Duke testuar….

 113.   Seba dijo

  Shumë mirë, kjo faqe përmirësohet dita ditës.

 114.   BOT1 dijo

  provë

 115.   biskotë dijo

  Le të shohim…

 116.   izzyvp dijo

  Tani thjesht duhet ta provoni nga celulari juaj.

 117.   Gërvisht dijo

  2

 118.   Gërvisht dijo

  3

 119.   kalbet87 dijo

  Testi 1

 120.   eliotime3000 dijo

  Me sa duket, në UZBL, po funksionon si një sharm. Te lumte.

  1.    eliotime3000 dijo

   Edhe pse logoja e UZBL duket më shumë si një mace e befasuar.

 121.   Hydro dijo

  alo

 122.   gabo dijo

  hola

  1.2.3

  mirupafshim

 123.   Hugo Iturrieta dijo

  Testimi

 124.   është Ozkan dijo

  Fedora + KDE + Firefox nga një brez i ngushtë. 😀

 125.   peterçeko dijo

  Shumë mirë

 126.   Heber dijo

  Me siguri që ky postim do të jetë një nga më të komentuarit në historinë e <°. Alsoshtë gjithashtu një ftesë për të komentuar çdo guvada. Ky koment është një shembull i qartë ...

 127.   Tel dijo

  hehehe, eshte e qarte se ai nuk mund te shmangte shkrimin e ndonje budallai ...

 128.   Juan Carlos dijo

  Meqenëse jemi duke ngatërruar, unë jap një lajm të dobishëm:

  http://lamiradadelreplicante.com/2013/08/26/la-proxima-version-de-opensuse-13-1-sera-lts/

 129.   refisalandres dijo

  Provë? ah?

 130.   Blazek dijo

  Provë e vogël

 131.   Gërvisht dijo

  1

 132.   Gërvisht dijo

  7

 133.   ßash dijo

  Provë