Opinioni juaj ka rëndësi

Imazhi është marrë nga Deviantart

Nga ky moment do të fillojmë një seksion të ri në <° Linux me emrin: Opinioni juaj ka rëndësi.

Në të do të publikojmë postat elektronike që disa përdorues u kanë dërguar duke propozuar tema me interes për ta përmes forma e kontaktit, me qëllim që t'i publikojmë këtu në blog. Ideja e këtij seksioni është të informojë publikisht se ne mendojmë për temën që përdoruesi propozon dhe nëse mund ta realizojmë apo jo.

Kjo nuk do të thotë që ne t'i përgjigjemi të gjitha postave elektronike të dërguara, as nuk do të thotë se nuk botojmë artikuj në lidhje me propozimet në ato email. Çfarë mendoni ju në lidhje me të? Me kënaqësi do të pranojmë çdo kritikë ose sugjerim për këtë pjesë përmes komenteve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

5 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Guxim dijo

  Ajo që unë mendoj është se nëse nuk vendos gjithçka që ata të dërgojnë janë disa skaje hahahahahahahaha

  1.    elav <° Linux dijo

   Por çfarë dëmi i kam bërë botës për t'ju mbajtur të prekni topat tuaj gjatë gjithë kohës? LOL

   1.    KZKG ^ Gaara <° Linux dijo

    Për sa kohë që i jepni kënaqësinë ta dëgjojë dhe duket se ju shqetëson, ju do të bëni pikërisht atë që shoku ynë dëshiron LOL !!!!
    Ah hajde, duhet të kesh përvojë që merresh me trolle, të merresh me ta është gjëja më e thjeshtë në botë HAHAHAHAHA.

    1.    Guxim dijo

     Metoda ime e marrëdhënies ishte të qesh me ta për pak dhe pastaj t'i ndaloja haha

 2.   Carlos dijo

  Mendoj se ideja është e mrekullueshme. Shpresoj të marr ca kohë për të ngritur disa pyetje ose çështje.

  Përshëndetje.