[GATI !!! TANI TANI !!!] Kthehu në mënyrat e vjetra, blog-u është në migrim të plotë ... përsëri

Në mirëmbajtje

KZKG ^ Gaara:

GATI !!! NFSE po e shihni këtë, kjo është për shkak se ju jeni tashmë në një host të ri, shijojeni atë dhe tani nuk duhet të kemi probleme me bazën e të dhënave ose diçka të tillë

Ju lutemi, ju kërkojmë falje për komentet që kanë humbur, nuk ishte aspak faji ynë ... mirë, kjo varej nga serverat DNS të secilit ISP tuaj për të azhurnuar sa më shpejt të jetë e mundur dhe për të kuptuar se, tani blog nuk ishte në IP-në e mëparshme, por tani ishte në këtë IP tjetër. Na vjen vërtet keq për komentet që bëtë dhe tani nuk jeni këtu, janë pak ... por për ne janë gjithçka

Nano:

Nuk është asgjë për të shkruar në shtëpi ose ndonjë gjë të keqe, ne jemi duke përfunduar disa detaje, ne jemi tashmë të varur në HostGator dhe ne jemi duke akomoduar disa probleme pa kuptim, ju lutem mos komentoni ose diçka të tillë sepse ato mund të komplikojnë gjërat ose thjesht nuk do të shfaqen pasi të ketë mbaruar puna.

Kjo është gjithçka për të thënë, ju lutemi mbajeni për disa minuta derisa të mbarojmë punën dhe të japim dritën jeshile për të vazhduar aktivitetet normale.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

26 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   i gëzuar dijo

  Shpresoj që gjithçka po shkon normalisht tani djema! Punë e mrekullueshme!

 2.   nano dijo

  Nuk eshte e drejte, me kryqëzon, kalon mbi mua !!! xD

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Po mendoj për ndonjë metodë që të përpiqem të shpëtoj komentet që do të humbasin, ato do të humbasin në vonesën (vonesën) e DNS të botës për të vërejtur ndryshimin.

 3.   Oscar dijo

  Të gjitha normale pa probleme për tu lidhur. Urime !!!

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Edhe unë…… shkëlqyeshëm

 4.   sieg84 dijo

  Mirë, megjithëse gabimi i lartpërmendur u shfaq vetëm natën.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Unë po i kaloj komentet e blogut të mëparshëm këtij me dorë ... duke bërë vjedhje të identitetit LOL !!! Epo, po vë pseudonimin, emailin dhe UserAgent si autor të secilit koment, në mënyrë që të duket se gjithçka është 100% në rregull, ju kërkoj falje, por nuk gjeta një mënyrë tjetër që të ruhen 100% të komenteve, çfarë punë po marr HAHA.

 5.   Oscar dijo

  Urime ekipit, për punën e madhe që bëjnë me blogun dhe për përdoruesit.
  Përpara, prapa ose për të fituar vrull.

 6.   pc bsd dijo

  Blog shumë i mirë, vazhdoni

  Edicioni i izotopit PC-BSD 9

 7.   Manuali i Burimit dijo

  Unë nuk besoj në asgjë, ju keni thënë për javë të tëra "ne do të migrojmë, ne do të migrojmë", dhe kjo është krejtësisht një histori.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Epo, ju tashmë jeni në pritjen e re dhe ... nëse nuk kemi migruar më parë, nuk ka qenë faji ynë

 8.   nxs.davis dijo

  Jam shumë i lumtur që gjithçka është kthyer në normalitet .. !! Në fakt më pëlqen shumë blogu.

 9.   elip89 dijo

  Punë e shkëlqyeshme për blogun. Tani ngarkesa është pak më e shpejtë xD. Edhe pse nuk kam dhënë asnjë gabim

  Përshëndetje <° Linux

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit. Asnjëherë mos gaboni? ... uff, mirë, ti ishe një nga ata me fat, sa herë që pata një gabim gggrrr hipja në tërbim ¬_¬

 10.   ubuntero dijo

  Urime!

 11.   ren434 dijo

  Urime! Ekipi ngaLinux.

 12.   leonardopc1991 dijo

  Epo unë bëra sudo echo "96.125.164.27 blog.desdelinux.net" >> / etj / host dhe u azhurnua në vend XD

 13.   Carlos-Xfce dijo

  Urime! Shpresoj që cilësia e navigimit të përmirësohet. Në fakt, tani ndjeva se gjithçka po ngarkohej më shpejt.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HAHAHAHA po, gjithçka më shpejt? wow kjo është e shkëlqyeshme, ne nuk vërejmë ndonjë përmirësim në navigim këtu ... por ne nuk jemi një pikë referimi LOL !!

   Pershendetje

   1.    Guxim dijo

    këtu nuk vërejmë përmirësim në navigim ... por ne nuk jemi një pikë referimi

    Këtu, një dhuratë e vogël:

    http://desmotivaciones.es/demots/201103/kleenex_2.jpg

    Isshtë që edhe me lë të kuptohet, unë halucinoj ...

    Të tjerët nga ne kanë internet të ndyrë dhe ne nuk qajmë gjithë ditën

 14.   José Miguel dijo

  Epo ... nëse një ditë do të duhet të migroj timen, do t'ua besoj punën atyre.
  Sigurisht që e bëni me sy mbyllur. ha ha ha ...

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HAHAHAHAHA ne jemi bërë ekspertë në këtë për të gjitha problemet që kemi pasur LOL !!

 15.   Marco dijo

  Epo, nga këndvështrimi im, ata kurrë nuk u larguan !!!! Urime

 16.   Yoyo Fernandez dijo

  Të gjitha ndryshimet për t'u përmirësuar janë gjithmonë të mirëseardhura

  Urimet e Mia

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit mik

 17.   zulander dijo

  Faleminderit për mirëmbajtjen e këtij komuniteti dhe për kohën tuaj për të justifikuar disa dështime që janë më se të nevojshme për të ofruar një shërbim më të mirë për komunitetin që lexon shkrimet e ekipit tuaj, shkoni përpara dhe me të gjitha gjërat e mira në botën e Linux .. .