Dërgoni me email problemin me të dhënat e regjistrimit në Blog FromLinux

Siç keni qenë në gjendje të vlerësoni në datat e fundit ne kemi bërë ndryshime në DesdeLinux, megjithatë këto ndryshime që keni parë nuk kanë qenë të parat, disa prej shërbimeve tona kanë përjetuar lajme për një kohë më të gjatë.

Për shkak të gabimit tonë, postat elektronike të regjistrimit për përdoruesit e regjistruar nuk i arritën ata, domethënë kur dikush regjistroi përmes formularin e regjistrimit Ata duhet të marrin një email me fjalëkalimin e gjeneruar automatikisht, mirëpo emaili nuk mbërriti kështu që përdoruesit që sapo janë regjistruar nuk mund të kenë qasje.

Këtë e përsëris, kjo ishte për shkak të gabimit tonë në konfigurimin e daemon postës, një gabim që ne tashmë e kemi zgjidhur në ditët e mëparshme.

Ky postim është për të shpjeguar sa më sipër, por edhe në mënyrë që të gjithë ata përdorues që janë regjistruar dhe nuk kanë marrë fjalëkalimin e tyre të lënë një koment duke informuar për situatën e tyre.

Nëse jeni një përdorues, fjalëkalimi i të cilit nuk mbërriti, lini pseudonimin / përdoruesin tuaj këtu dhe ne do t'ju kontaktojmë me email duke ju dërguar fjalëkalimin e ri.

Gjithashtu nëse dëshironi të rikuperoni fjalëkalimin tuaj duke përdorur opsionin: A e keni humbur fjalëkalimin tuaj?

Na vjen shumë keq për këtë problem, ka pasur shumë ndryshime që kemi pësuar (dhe ato që mungojnë) kështu që ky detaj na u kalua, ne ju kërkojmë falje të prekurve.

Përshëndetje dhe çdo dyshim apo pyetje na tregoni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   marrë dijo

  Një WP me shumë përdorues / trafik kërkon kujdesin dhe mirëmbajtjen e tij pothuajse çdo ditë. Si dhe një pritje të përgatitur për të. Le të shpresojmë se do të bëhet më mirë dhe se nuk ishte asgjë.

 2.   eliotime3000 dijo

  Në rastin tim, nuk kam pasur probleme me forumin. Gjithsesi, unë shpresoj që ata të zgjedhin gjithçka për një turmë tjetër përdoruesish.

 3.   juancuyo dijo

  Përshëndetje njerëz. Unë kisha një llogari në Lavabit.com, tani që jam mbyllur nuk po marr email, si t’i marr azhurnimet në emailin tim si më parë ???? Pak ndihmë ju lutem.