Testoni temat tuaja Gtk me TheWidgetFactory

Ne mund të instalojmë të gjitha temat Gtk që ne duam në distro tonë dhe provë e tyre pa nevojë për të ndryshuar pamjen e xhuxh. Si

Epo, me një aplikacion të quajtur Fabrika e Widget, në dispozicion në shumicën e shpërndarjeve të GNU / Linux. Për ta instaluar brenda Debian:

$ sudo aptitude install thewidgetfactory

Dhe për të drejtuar atë: Alt + F2 dhe ne shtypim twf.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

5 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Oscar dijo

  Unë kisha dëshirë ta instaloja këtë aplikacion për një kohë të gjatë, por nuk e dija emrin e tij për ta instaluar, është shumë praktike. Faleminderit.

  1.    elav <° Linux dijo

   E njëjta gjë më ndodhi pak më parë. Gjithmonë e shihja aplikacionin në Gnome-Look Screenshots dhe nuk e dija se çfarë ishte

 2.   Guxim dijo

  A nuk ishte kjo për t’i krijuar? E kam shkarkuar shumë kohë më parë (ishte në Fedora) dhe nuk isha në gjendje ta përdorja

  1.    elav <° Linux dijo

   Jo Kjo është për t'i provuar ato. Nëse do të kisha një përdorim tjetër më parë, nuk e di

 3.   chepecarlos dijo

  Isshtë një mjet i shkëlqyeshëm, ju nuk dini një të ngjashëm për predhën gnome 3