Shkarkoni Instagram falas

Instagram është një aplikacion i krijuar dhe i dizajnuar ekskluzivisht për pajisjet mobile që përdoren nga miliona dhe miliona përdorues sot. A jeni akoma nga të paktët njerëz që nuk i kanë menduar shkarko instagram falas? Më poshtë do t'ju japim disa nga arsyet e shumta pse Instagram duhet të jetë një nga ato "duhet të ketë" aplikacione që duhet të keni të instaluar në pajisjen tuaj celular.

Shkarkoni Instagram falas

Nëse jeni të apasionuar pas botës së fotografisë ose thjesht doni të zbuloni më shumë dhe të mësoni në këtë sektor, Instagram është krijuar për ju. Në disa hapa të thjeshtë mund të modifikoni dhe retusoni një fotografi të thjeshtë marrjen e rezultateve sinqerisht të pabesueshme. Ju do të duhet të zgjidhni midis opsioneve të shumta, midis të cilave do të nxjerrim në pah disa prej tyre. Së pari, Instagram na jep mundësinë të zgjedhim nga një gamë e gjerë filtrash me të cilët shtojmë një mprehtësi, një shkëlqim dhe një strukturë që shkon sipas llojit të fotografisë që kemi bërë në atë kohë.

Kushdo që bën fotografi vazhdimisht, duhet ta dijë që inkuadrimi është diçka thelbësore që duhet të merret parasysh kur merret fotografia. Ky aspekt është diçka që ne mund ta lëmë më "mënjanë" nëse planifikojmë të kalojmë fotografinë tonë më vonë në kthetrat e mrekullueshme të Instagram, pasi që aplikacioni do të na japë masat e duhura për të kornizuar imazhin tonë fotografik.

Shkarkoni Instagram falas

Instagram, siç kemi thënë më parë, është një aplikacion i krijuar ekskluzivisht për pajisjet mobileKjo është arsyeja pse ne mund ta gjejmë atë në dyqanet e ndryshme të aplikacioneve të sistemeve më të famshme operative të lëvizshme si Android, iOS, RIM (Blackberry) ose Windows Phone. Kjo tha, ne gjithashtu mund të shijojmë një version desktop me të cilin mund të punojmë shumë më shpejt sesa nëse do ta bënim atë nga telefoni ynë celular ose tabletë.

Çfarë po pret tani shkarko instagram falas? Pastaj ne do t'ju lëmë lidhjet që do t'ju çojnë drejtpërdrejt në aplikacion në dyqane të ndryshme të sistemeve të ndryshme operative të lëvizshme.

-     Shkarkoni Instagramin për Windows Phone

-     Shkarkoni Instagramin për PC


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   alan dijo

  jo më parë për canaima linux

 2.   Lucia dijo

  Nuk te kuptoj hahaha

 3.   deibis dijo

  Si mund të instaloj instagram për ubuntu?

 4.   Avril Mendez dijo

  Si mund të instaloj instagram për ubuntu?

 5.   yasmine cruz dijo

  si mund ta shkarkoj instagramin nga obuntu