Shkarkoni Play Store për PC

Shkarkoni Play Store për PC, është diçka që mund ta bëni nga ky moment dhe nga dyqani zyrtar i Google Play. Ky vend ka një numër të paimagjinueshëm aplikimesh, me një larmi të gjerë për të zgjedhur. Nga PC-ja juaj, ju do të shihni se si aplikacionet, i keni të renditura sipas llojeve, ndër të cilat do të shihni muzikë, lexim ose edhe filma. Google Luaj nuk është e njëjtë me Luajnë Store, dhe ne duhet ta dallojmë atë që prej Google Luaj është vendi për të shkarkuar lojëra dhe aplikacione, dhe Luajnë Store, është aplikacioni që ju lejon të hyni në këtë vend.

përmes Luajnë Store Ju mund të shkarkoni një numër të madh lojërash dhe aplikacionesh që t'i shijoni, duke ju bërë të kënaqeni si për kohën e lirë ashtu edhe për mjetet e dobishme. Do të jetë e lehtë për ju të lëvizni midis të gjitha këtyre aplikacioneve, sepse keni një dizajn që, së bashku me ndërfaqen, e bën atë shumë më e lehtë për t'u përdorur dhe për të shijuar Google PlayPërveç kësaj, ju mund të shkoni nga një opsion në tjetrin shumë lehtë dhe shumë shpejt. Mendoni se çfarë po kërkoni, dhe pastaj vendoseni veten në opsionin e zgjedhur. Me siguri ekziston ajo që ju po kërkoni, midis të gjitha atyre aplikacioneve, përveç kësaj do të shihni edhe larmi e madhe opsionesh, si ai i librave, për ata që e duan leximin e mirë, ose gjithashtu për ata që duan të shijojnë muzikë.

Nëse jeni një nga ata që duan të provojnë lojëra dhe aplikacione Android, Google Play e bën më të lehtë për ju, duke e bërë shumë të përshtatshme instalimin e të dy aplikacioneve, si dhe kërkoni ose shkarkoni argëtime të tjera, të tilla si filma, muzika e përmendur tashmë ose llojet e tjera të aplikacioneve. Në zonën ku janë aplikacionet, ata kanë shumë prej tyre, kështu që ju të mund të shijoni në PC tuaj me sistemin Android, hyrja përmes depozitës ku do të shihni shumicën e këtyre aplikacioneve, të cilat në thelb janë lojëra.

Vini re se shumica e këtyre aplikacioneve paguhen, dhe se disa nga lojërat janë gjithashtu, madje disa nga më të spikaturat si Google Play. Por gjithashtu në Google Play do të keni lloje të lojërave video dhe aplikacione që janë shumë interesante, dhe për të cilat nuk do të keni nevojë të bëni ndonjë shpenzim. download_play_store_para_pc

Në fillimet e tij, Google Play njihej si Tregu Androidpor me kalimin e kohës ai e ndryshoi emrin në siç e njohim ne sot, Google Luaj. Deri tani e dini, nëse gjëja juaj është lojëra ose aplikacione të tjera Android, ju keni vendin ne Google Luaj.  Luajnë Store është mjeti ose aplikacioni që bën Google Luaj sido që të jetë sot, një faqe në internet me aplikacione dhe lojëra të panumërta për të shkarkuar. Luajnë Store Isshtë një aplikacion i përdorur në pajisje dhe mund të instalohet pa probleme. Kështu, do të keni lojëra dhe aplikacione të panumërta për t'u kënaqur.

Luajnë Store Ka veçori që duken disi të komplikuara, por që nuk është në të vërtetë rasti. Ju do të shihni se si kur zgjedhni opsionet Google Luaj janë të thjeshta, duke ju bërë të shihni të gjitha llojet e informacioneve në Google Luaj. Kur të keni të instaluar Luajnë Store, dhe qasje Google Luaj, do të shihni numrin e madh të aplikacioneve që ekzistojnë, duke ju ofruar informacion të gjerë, duke u shfaqur në fund të faqes, sa përdorues kanë qenë shkarkuar lojën ose aplikacionin. Mendoni se kur një aplikacion ose lojë ka shumë shkarkime, kjo do të thotë gjithashtu se është instaluar në mënyrë të qëndrueshme në pajisje, kështu që nuk do të prishë asnjë informacion që keni.

Komentet janë një metodë tjetër për të parë se cila është besueshmëria dhe monitorimi i lojërave dhe aplikacioneve, duke u shfaqur në fund. Një tjetër funksion i Google Luaj pranë Dyqan Lojërash, është që të keni gjithmonë të gjitha aplikacionet dhe sistemet që do ta bëjnë pajisjen tuaj të funksionojë, duke përfituar nga të gjitha burimet që ajo ofron në një mënyrë më të plotë.

Shkarkoni lidhjen BlueStacks


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   lidia lopez dijo

  shumë mirë

 2.   Viviana Trochez dijo

  ky program eshte i mire

 3.   Juan Triana dijo

  faleminderit ata thonë se është shumë e mirë

 4.   Ann dijo

  Si shkarkoni ???

 5.   Luis dijo

  shumë mirë

 6.   anonim dijo

  si ta shkarkoni

 7.   anonim dijo

  !!! SI T D SHKARKONI !!!

  1.    yulexy dijo

   pastaj duke e shkarkuar

 8.   yulexy dijo

  ky program me ndihmoi shume
  Nuk po e ekzagjeroj aspak

 9.   anonim dijo

  Epo, duket mirë, por në kompjuterin tim canaima nuk mund të shkarkohet ndërsa e shkarkoj

 10.   shëmtim dijo

  ju lutem më lini të shkarkoj dyqan lojërash ose dyqane aplikacionesh !!!!