Shkarkoni Instagram për Android

Ndërsa është e vërtetë që pak kohë më parë Instagram ishte i pajtueshëm vetëm me pajisjet mobile iOs, aktualisht ne tashmë mund të shijojmë Instagram.com për telefonat ose tabletët me sistemin operativ Android, një opsion i parashikuar shumë nga miliona përdorues që kanë këtë sistem operativ.

logoja e instagramit android instagram

Ata njerëz që dëshirojnë shkarkoni Instagram për Android Ata duhet të hyjnë në Google Play, ose nga pajisja e tyre mobile ose nga portali i uebit, dhe të kërkojnë për aplikacionin në fjalë. Për këtë ne do të gjejmë motorin e kërkimit në krye të faqes dhe do të duhet të shkruajmë vetëm aplikacionin që duam dhe për disa sekonda do të shfaqet. Pasi të vendosemi, do të duhet të vazhdojmë vetëm me instalimin dhe është se ai është një mjet krejtësisht falas dhe që mund ta përdorim pa pasur nevojë të "kalojmë nëpër kutinë". Siç e shohim, shkarko instagram falas për Android është një proces i thjeshtë dhe i shpejtë.

Gjithsesi është e përshtatshme ta dini këtë Instagram për Android Compatibleshtë në përputhje vetëm me ato pajisje të lëvizshme që kanë një version 2.2 të këtij sistemi operativ, ndërsa versioni aktual i Instagram është 3.4.4, i cili ka një rishikim të shkëlqyeshëm midis përdoruesve.

Pikërisht njohja e mendimit të atyre përdoruesve që tashmë kanë instaluar aplikacionin në pajisjen e tyre është një mënyrë e mirë për të parë cilësinë e produktit dhe, në këtë rast, me një vlerësim prej 4,6 nga 5 është e qartë se ky është një mjet për dobi e madhe dhe shumë e rekomanduar. Më në fund dhe sa i përket Madhësia e Instagram-it për Android Duhet thënë se ajo zë një kujtim prej vetëm 16 milion.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Carlos dijo

  Nuk mund ta shkarkoj këtë. '

 2.   Louis Romero dijo

  Kontribut shumë i mirë

 3.   marina garcia dijo

  pershendetje ju lutem me ndihmoni te shkarkoj instagramin