Si të riparoni një telefon celular Zuum

Nëse keni një Telefon celular me zum Dhe kjo është prishur, gjëja e parë që do të mendoni është ta çoni te një teknik, fatkeqësisht ka pak që mund të riparojnë një nga këto celularë.

Zuum-2BP60

La markë Zuum Ajo nuk është njohur ende, kështu që ka pak teknikë ose njerëz që merren me pjesë rezervë për këtë markë, nëse ka, pasi nuk ka të ngjarë që kompanitë të prodhojnë pjesë këmbimi nëse e dinë që marka nuk njihet.

Për fat të mirë ekziston një mundësi tjetër për të riparuar tonën Telefon celular me zum Nëse ky ka një gabim, nëse e keni blerë në Meksikë, ka shumë të ngjarë që e keni bërë në një dyqan Coppel, nëse ka qenë kështu dhe nëse e keni blerë përmes kredisë në dyqan, atëherë mund të drejtoheni drejtpërdrejt për të kërkuar garancinë, jo Ju do të keni nevojë për dokumente për këtë, do të jetë e mjaftueshme që e keni blerë atë me kredinë e dyqanit, nëse nuk e keni bërë atë dhe keni paguar me para, atëherë do t'ju duhet shënimi i blerjes, pa të garancia nuk do të jetë e vlefshme.


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   cindy divini hernandez korona dijo

  Sepse ata kurrë nuk vendosin të dhëna të sakta dhe konkrete siç janë adresat dhe numrat e telefonit ku mund të shkohet pa dhënë kaq shumë shpjegime dhe pa asgjë vetëm një faqe dhe ekskluzivisht me ato të dhëna që është e vetmja gjë për të cilën shumica e njerëzve interesohen dhe që Isshtë e lehtë të gjesh, për shembull, thjesht duke vendosur "numra të shërbimit të klientit zuum" dhe ti tashmë mund ta gjesh atë dhe me atë informacion unik dhe ekskluziv me absolutisht asgjë më shumë për të shpjeguar si në faqet e tjera të saj që thonë shumë, ata shpjegojnë shumë por nuk thonë asgjë aq më pak ndihmoni përdoruesit të zgjidhin ndonjë gjë.

 2.   ELIZABETH TORRES RUIZ dijo

  Prekja u rrëzua dhe nuk di ku ta riparoj, mund të më jepni raporte se ku ta dërgoj apo ku ta blej?

  1.    anonim dijo

   Në treg të lirë dhe ka një kosto të përafërt prej $ 300

 3.   Ross dijo

  Telefoni im zuum ..p360 got mori një virus dhe nuk di si ta rregulloj ... ndihmë

 4.   Víctor Hugo dijo

  Ku mund ta marr celularin tim të markës zuum për ta riparuar

 5.   heriberto përfshin hernandezin dijo

  miqtë e kanë rregulluar tashmë celularin e tyre Unë kam një ZUUM BLAZE dhe prekja nuk funksionon, a mund të më ndihmoni ku ta riparojnë ju lutem

 6.   anonim dijo

  cel zuum im thjesht qëndron në logo dhe nuk ka asnjë problem që të kujdesem për aser se ekziston dikush që mund të më ndihmojë në këtë

  1.    Azrael dijo

   Prisni pak, por hiqni baterinë për mua kjo ndodhi pak kohë më parë dhe unë pata një frikë të mirë, por shpresoj që të funksionojë për ju, është ajo që unë i bëra asaj, m'u desh rreth gjysmë ore që të funksiononte përsëri.

 7.   drita mendiola dijo

  Unë kam një orbitë zuum dhe harrova fjalëkalimin e zhbllokimit dhe bëra një rivendosje të vështirë dhe nuk është fshirë, mund të më ndihmoni

 8.   Alivajat dijo

  Kam një flakërim zumumi ku kam një kontakt për ta ndryshuar

 9.   Olvera perla dijo

  Na vjen keq, zmadhimi im orvit ishte jashtë vëllimit dhe nuk di si ta rregulloj, ndihmo

 10.   Rafa dijo

  Na vjen keq, nuk e keni firmuerin e zuum zen 1, do ta vlerësoja shumë

 11.   anonim dijo

  Unë kam një zum titan dhe ekrani u bë i zi Nuk di ku ta riparoj

 12.   Mario dijo

  Unë kam një vije gri zuum prekja ime u prish, kjo më ndihmon

 13.   nina dijo

  Unë kam një zuum p360, prekja është dëmtuar, ku mund ta gjej, më nxit

 14.   Francisco dijo

  Unë ju lë numrin e telefonit të Shërbimit të Klientit Zuum Mexico, shpresoj se mund të jetë i dobishëm për ju.

  01 800 004 ZUM (9886)

 15.   Jezu dijo

  Mirëmëngjesi kam një sens zuum dhe ndaloi së ndezuri mbaroi bateria e vendosa të karikohet dhe nuk donte të ndizte se çfarë mund ta bëj humbi garancinë sepse ka rënë dhe ekrani është thyer

 16.   Juanjo dijo

  Bleva një viber zuum për djalin tim dhe ai thotë se pajisja anti-vjedhje ishte aktivizuar në telefon, thotë vetëm urgjenca dhe numrat, unë tashmë e kam rifilluar nga fabrika por asgjë nuk ndodh, është akoma e njëjta, faleminderit shumë

  1.    Pako dijo

   E njëjta gjë ndodhi me vajzën time dhe ajo është pothuajse e re

 17.   sarahi dijo

  zumi im nuk kap të dhënat e lëvizshme

 18.   Andres dijo

  Unë kam një raketë zuum që ka hapësirë ​​për ta ndezur

 19.   DaiM dijo

  Çfarë artikulli budalla, si e marrin kohën për të botuar këto budallallëqe.

 20.   Eduardo Moran Rubio dijo

  Unë nuk e di pse ata vendosin se si për të riparuar atë nëse ata thjesht thonë dërgoni atë nën garanci. Ato i bëjnë njerëzit të humbin kohën e tyre, duket thjesht si një goditje dhe jo etike.