Telefonat celularë me zumum janë të mirë

L Telefonat celularë me zumum ata kanë vetëm arriti në Meksikë dhe janë ekskluzive për dyqanet e Coppel, të cilët kanë treguar pak besim në këtë markë të re me seli në Kinë.Kur një person sheh Telefonat celularë me zumum Në bordet e dyqaneve të Coppel, gjëja e parë që kalon në mendjen e shumë njerëzve është nëse këta celularë janë vërtet të mirë dhe është se shumë nuk kishin dëgjuar më parë për këtë markë.


Diçka është e vërtetë për shumicën e modeleve të Telefon celular me zum, dhe është se ata kanë dizajne të mira, të tilla si Telefon celular Zuum P55 e cila ka buzë shumë të holla që i bëjnë ato të duken shumë të mira, por ato jo vetëm që janë shumë estetike, por gjithashtu kanë karakteristika të mira, e vërteta është se karakteristikat e telefonave celularë Zuum Ato janë të krahasueshme me celularët nga markat e tjera më të njohura.


Epo por nuk i jemi përgjigjur pyetjes fillestare, Telefonat celularë me zumum janë të mirë, përgjigjja është po, për sa i përket dizajnit dhe harduerit ato janë shumë të mira, kanë të njëjtët përbërës si celularët e tjerë nga markat e tjera, por do të pyesni veten, pse çmimi i ulët i këtyre krahasuar me të tjerët me karakteristika të barabarta ose më të vogla, arsyeja është që marka shet shumë, dhe nëse nuk është markë e njohur, ajo nuk do të shitet me një çmim të shkëlqyeshëm.   


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   anonim dijo

  E vërteta është, marka është marka më e keqe e tmerrshme

 2.   anonim dijo

  Doja të blija një, por e vërteta është se nuk di çfarë të mendoj nëse është mirë apo keq

 3.   anonim dijo

  Badshtë keq që edhe për të luajtur lojëra e vërteta është bllokuar shumë dhe celularët e tjerë me çmim më të ulët ose të barabartë por që japin përfitime më të mira

 4.   Baltazar dijo

  Epo, unë kam një të vërtetë dhe e vërteta është shumë e mirë dhe nuk më ka sjellë probleme

  1.    anonim dijo

   ju kanë mashtruar

 5.   johnk dijo

  Isha në telashe, sepse telefoni më ishte vjedhur dhe më duhej një celular, i mirë, i mirë dhe i lirë. Aty takova markën Zuum. Siç u përmend në forum, ato janë shumë elegante dhe specifikimet premtojnë shumë, dhe unë nuk ankohem sepse për çmimin është thjesht diçka që duhet të përmend është se kamera është e shkëlqyeshme, të paktën në modelin ZEN 1, i cili ishte ai që testova. Me 13 megapikselë merr disa fotografi të pabesueshme me një fund që do të guxoja të thoja "makro" pasi ka një distancë minimale spektakolare të fokusit, të cilën as SONY xperia z5 që kam tani nuk mund të përputhet. Sidoqoftë, kamera e kësaj skuadre gjatë natës duket shumë keq. Në lidhje me gjithçka tjetër (hapësira ruajtëse, procesori dhe ekrani) nuk është aspak keq. Së fundmi, një detaj që do të doja të përmendja është në lidhje me bojën e pajisjeve pasi përkeqësohet shumë lehtë.

 6.   Analia dijo

  Përshëndetje, e bleva një dje, rezulton se nuk i sjell ngarkues dikujt, e njëjta gjë ndodhi

 7.   Roberto del toro dijo

  Sa keq që gjyshi im ka më shumë RAM sesa ai telefoni i derës dhe gjyshi im ka Alzheimer

 8.   mk dijo

  Unë kam gravitetin zuum e bleva të hënën, 20 janar 2018, kam ngarkuar disa lojëra, tërheq mirë, 2 GB ram, nuk kam nevojë për më shumë tani, estetikë e mirë, një procesor oktakor, bateria zgjat 6 orë me përdorim intensiv , ose një ditë me përdorim të ulët. Brenda një viti do të komentoj se sa i mirë ka dalë ky celular për mua.

  1.    glzz dijo

   Unë jam gati të blej të njëjtën gravitet qelizor zumum, shpresoj se funksionon ... Unë vendosa për atë sepse ka 32 memorje me çmimin e markës së mirënjohur prej 16

  2.    fitimtar dijo

   si po shkon keto dite? Po blej edhe një

 9.   Zara dijo

  Pershendetje kam nje telefon zuum akus i cili eshte perfekt kam 2 muaj me te e kam rene 3 here pa mbrojtes bie ne gjume me kufjet ndezur e le te ngarkohet disa nete sepse harroj atë, por e vërteta është se për sa kohë që unë e kam bërë atë, gjithçka është e përsosur, asgjë nuk ka ndodhur, dhe është akoma e mrekullueshme, nuk nxehet, nuk më bllokon, ka një aparat fotografik të shkëlqyeshëm dhe memorie , Kam shkarkuar rreth 50 aplikacione dhe përshtatet për më shumë, unë jam jashtëzakonisht i kënaqur, një blerje shumë e mirë.

  1.    Carlos Babines dijo

   shkëlqyeshëm jeta ime

 10.   anonim dijo

  Unë nuk e di këtë zoon të telefonit celular shumë i mirë bno pss mendimi im është gjithashtu shumë i mirë, por pyetja ime është zoon ose zoom miniera është zoom

 11.   zusetë dijo

  weeeey më ndihmoni, unë nuk mund të instaloj as shërbimet ggogle play ose atë nënë, nuk mund ta azhurnoj, ose çinstaloj atë ose ndonjë gjë tjetër, çfarë të bëj në një zuum të ngjashëm me një poet të madh samsumg

 12.   anonim dijo

  Personalisht, ka saktësisht 21 ditë që blej kufirin e zumumit, kapacitet shumë të mirë dhe estetik dhe gjithçka, por në këtë periudhë që e kam përdorur, pajisjet dhe karikuesi nxehen, dhe sinjali lufton shumë në mënyrë që thirrjet hyjnë në mua, përndryshe në rregull, por gjëja më e rëndësishme dështon në përvojën time ..

 13.   Anonimo dijo

  Deri tani telefoni celular më i keq që kam pasur

 14.   Francisco Aguilera dijo

  Bleva një zumum ... dhe në vjeshtën e parë xhami u thye ... Kam perceptuar që materialet si çdo gjë kineze ... chafa ... estetikisht duken mirë ... por janë rezistente ... i jap një 4 ... ju zgjidhni

 15.   Anna dijo

  Kam pasur një dhe nuk është keq, por me zbritjet që ka Walmart Këtë javë unë preferoj të shkoj te galaxy a30, me kuponët dalin vetëm disa pesos më të shtrenjtë se këto me kosto të ulët

 16.   Unë në 2019 dijo

  Ata janë një mi3rd i plotë @. Blini një, dhe herë pas here sinjali dështon. E keqja nga e keqja. Bleni atë nëse doni të dërgoni paratë tuaja larg.

 17.   Luis Garcia dijo

  Nëse për fat të keq është për të hedhur paratë larg, sepse nuk ka pjesë rezervë për këto celularë

 18.   Anonimo dijo

  Bleva një Zuum Covet Pro dhe doli shkëlqyeshëm, ka një dizajn shumë të mirë, një ekran të mirë dhe më pak se 2 pesos. Unë mendoj se për çmimin që ata ofrojnë karakteristika të mira,

 19.   Anonima dijo

  Telefoni im u lag dhe nuk funksionoi, unë shkova në Coppel dhe ata kanë pjesë këmbimi atje.
  Shërbim shumë i mirë! telefoni celular ishte 100, siç ishte më parë.

  1.    Ana Torres dijo

   A funksionon akoma 100 ???

 20.   Anonim dijo

  Epo, e bleva një sot, arrin të martën dhe çmimi është krejt normal, mbetet në mes. Shpresoj të jetë mirë, nga vlerësimet që pashë, të paktën ai që blej është i mirë: v dhe shpresojmë që kaq xdxdxd

 21.   Ramon Ramos dijo

  shumë të lira nuk janë, xiaomi jep komponentë ose karakteristika më të mira edhe më të lira se zuum

 22.   Roy floyd dijo

  zero e rekomanduar. zuum dhe coppel më mashtruan. së pari një telefon "falas" kërkon aktivizim me telcel dhe mbart një numër tjetër - mirë, asgjë falas. dhe zumumi brenda 2 javësh paraqiti probleme serioze dhe tashmë gjysma e ekranit nuk funksionon. Zumumi është mbeturina.

 23.   Pedro salcë dijo

  Bleva një në dyqanin e coppel dhe e ndryshova 3 herë në më pak se një muaj dhe asnjëri prej tyre nuk doli mirë, ngjitet shumë dhe të nxjerr jashtë aplikacioneve.

 24.   Cromwell dijo

  A ka dikush firmuerin për zuum hidra plus? As në faqe nuk del, duket se e kanë sajuar emrin dhe është një celular tjetër apo kushedi.