Telefoni Motorola XT316

Firma pioniere e telefonave celularë Motorola, sapo ka prezantuar smartphone-in e tij të ri Android QWERTY,  Motorola XT316. Kështu që hyni në konkurs për telefona të këtij lloji, të cilët kanë qenë kaq të njohur.

Ndër tiparet kryesore të Motorola XT316, duhet të themi se ka një ekran me prekje 2.8 inç QVGA, është i pajisur me një procesor 7227 MHz Qualcomm MSM600, 256 MB RAM, 512 MB ROM, kamerë 3 megapiksel, Radio stereo FM me RD, Wi-Fi b / g / n, GPS dhe një fole audio kufjesh 3.5 mm. Ky telefon së pari do të lansohet në Evropë me një çmim që është rreth 230 dollarë, pastaj në kontinentet e tjera.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)