Ngjitja jonë ndryshon disi modelin

Një nga shërbimet e para që vendosëm këtu ishte a Ngjit, i cili nuk është asgjë më shumë se një sistem me të cilin mund të ndahet kodi

Epo ... disa ditë më parë pamja u përmirësua, duke e bërë atë më në një mendje / lojë me blogun, si dhe bëmë përkthimin në Spanjisht

Cfare mendoni ju ^ - ^
http://Paste.DesdeLinux.net
 

Si shtesë, iu vu një Anti-SPAM, i cili do ta bëjë atë të mos fillojë të mbushet me mut haha.

Çdo pyetje ose problem, ide ose sugjerim na tregoni

të fala


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

11 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Hugo dijo

  Për mua, teksti hyrës në kapje del me karaktere të pasakta me shkronja të theksuara, dhe atë për kodimin e karaktereve unë përdor UTF-8 që supozohet të jetë standardi i rekomanduar. Për tu parë si duhet, duhet ta vendos Firefox-in tim në ISO-8859-1. Nëse teksti i përkthyer është në HTML, unë rekomandoj që të përdorni karakteret speciale, shembull:

  ó
  ñ

  1.    Hugo dijo

   Shih kodin burim të komentit të mëparshëm, mendova me një etiketë kod do të dilte si kod, por gjithsesi WP e konvertoi atë për mua (kjo madje duket si një e metë).

  2.    KZKG ^ Gaara dijo

   Unë nuk e kuptova se çfarë e keni fjalën Hugo ^ _ ^ U
   Sapo provova CAPTCHA dhe më funksionon pa probleme, ku është rrëmuja?
   Kjo është, në pamjen e ekranit që unë vendosa është se si unë e shoh atë, dhe unë i përdori vetëm ato kode për thekse O_oU

 2.   ren434 dijo

  Shumë bukur, pastiçerisë i mungonte personaliteti.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   haha faleminderit

 3.   Jorge dijo

  Uau nuk dija për pastën. Miq, por besoj dhe nuk është të kritikoj që ngjyra që keni zgjedhur ju lodh sytë edhe pse e di që nuk do ta shikoni faqen tërë ditën.

  1.    Perseu dijo

   +10

   XD e ke parë shokun @Gaara? Ne tashmë jemi 2 XD.

   1.    Guxim dijo

    Rëra nuk sheh 100%, prandaj vendos ato ngjyra

  2.    KZKG ^ Gaara dijo

   Përshëndetje dhe mirëseardhje
   Nuk e di vërtet haha, a është vërtet e lodhshme? E keni fjalën për ngjyrën e sfondit apo jo? 🙂

 4.   Histori dijo

  gjithashtu në dijeni të kësaj pjese të blogut. Duhet ta këshilloni më shpesh, Përshëndetje.

 5.   Algave dijo

  Shumë mirë ... por kjo paste me ngjyra http://goo.gl/ODy1r zbulon gjuhën dhe i jep asaj ngjyra

  Gëzuar! 0 /