Trupi i njeriut me HTML dhe PHP

Interesante është kjo infografike që detajon trupin e njeriut të shkruar me të HTML y PHP. Nuk duhet humbur !!!

Nuk mbaj mend nga e kam marrë atë imazh, prandaj ia detyrohem burimit. 🙁


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   hipersajan_x dijo

  kjo është burimi i origjinalit.

  1.    KZKG ^ Gaara <° Linux dijo

   Faleminderit për lidhjen, është gjithmonë mirë të vendosni burimin, vetëm se shumë herë nuk kujtojmë se ku e marrim informacionin HAHA.

   të fala