Udhëzues për personalizimin e Linux Mint LXDE

Sapo kam bërë një udhëzues të vogël që do të na ndihmojë të personalizojmë tonat Linux Mint LXDE.

Ky udhëzues mund t'i nënshtrohet ndryshimeve pasi masat përfshijnë këshilla të reja. Nuk është ende plotësisht i plotë, dhe edhe nëse nuk e specifikon atë, ai mund të përdoret, kopjohet dhe modifikohet, duke njohur vetëm autorin e tij.

Shkarkoni manualin PDF Konfigurimi i LXDE

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

11 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   burjanet dijo

  Po shkarkohet.

  salu2

  1.    elav <° Linux dijo

   😀 Shijoni !!!

 2.   Guxim dijo

  Epo ju e dini që unë përdor Arch por unë përdor LXDE, pra a është udhëzuesi edhe për mua? Nëse është kështu, unë e shkarkoj

  1.    elav <° Linux dijo

   E mendoj kështu, gjithsesi nëse shihni diçka ndryshe më thoni ta shtoj ..

   1.    Guxim dijo

    Jo, nuk po ju them asgjë, ka KZKG ^ Gaara për të bërë një nga Arch haha

    1.    elav <° Linux dijo

     Hahaha sikur ta dinit. KZKG ^ Gaara i varfër i ka mbetur pak harku i tij, plus që ai nuk do të përdorte LXDE ose kravatë.

 3.   Rob dijo

  Shkarkimi, faleminderit paraprakisht!

  1.    elav <° Linux dijo

   Ju mirepresim Faleminderit shume!!!

 4.   kapje me duart pas zverkut të kundërshtarit dijo

  Shkarkimi…. ,, për të parë nëse nëna ime zonjë pushon së protestuari hahaha

 5.   luweeds dijo

  LXDE është padyshim desktopi im në çdo shpërndarje, faleminderit për manualin e konfigurimit. Vazhdoni punën e mirë

 6.   Baron_Ashler dijo

  Udhëzuesi i shkarkuar, faleminderit shumë për këtë kontribut