II Klasifikimi i pjesshëm i çmimeve Bitácoras 2013

Sapo ka dalë Klasifikimi i Dytë i Pjesshëm i Çmimeve Bitácoras 2013 dhe unë sjell një lajm shumë të keq dhe kjo është se ne renditeshim 21 kur në setin e parë ishim në vendin e nëntë.
Më shumë se kurrë na duhen votat tuaja për t'u ngjitur në tre vendet e para për t'u kualifikuar për çmimin.
Nëse jo, mirë, të paktën ne u përpoqëm përsëri.

Mos harroni se mund të votoni për ne duke klikuar në imazhin në të djathtë, ose më poshtë nëse jeni duke parë blogun nga një celular ose pajisje tjetër portative.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

9 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   elav dijo

  Mmm .. mirë, është turp që këtë vit nuk mund ta klasifikojmë, megjithëse siç u përmenda përmes Twitter blogerëve, ky Blog nuk hyn me të vërtetë në kategorinë e Teknologjisë. Duhet të ketë një Kategori për Softuer ose diçka e tillë.

  1.    aioria dijo

   Unë tashmë votoj dhe nuk mund të votoj përsëri në të njëjtën kategori, unë tashmë kam bërë pjesën time.

   1.    elav dijo

    Faleminderit shumë për atë ^ _ ^

  2.    Engjëll_Le_Blanc dijo

   Mendoj se është teknologji, aplikimi i metodave dhe njohurive krijojnë një entitet teknologjik (softuer) ose ndikojnë në të.
   Isshtë një teknologji e butë, koncepti i "teknologjisë së butë" është shumë interesant, është shumë i gjerë

 2.   eliotime3000 dijo

  Megjithëse ata nuk fitojnë, unë i jap mbështetjen time këtij blogu, duke shkruar në të dhe duke vendosur votën time (dhe unë tashmë e bëra) në Bitacoras.com.

  1.    le të përdorim linux dijo

   Une pelqej! 🙂
   Haha

 3.   biskotë dijo

  Sapo u regjistrova për të votuar, humba edhe një.

 4.   xxmlud dijo

  Ju keni votën time!

 5.   José Miguel dijo

  Më vjen keq t'ju them se unë refuzoj të marr pjesë (madje as si votues) në Çmimet Bitácoras 2013.

  Arsyeja është shumë e thjeshtë, ata nuk kanë "Informatikë" si kategori; Nuk e di në cilën botë jetojnë ...

  Unë besoj, dhe është një mendim shumë personal, që ne nuk duhet të marrim pjesë në atë treg çmimesh. Disa gjëra duhet të ndryshojnë, por nëse nuk shtyjmë, gjithçka do të mbetet e njëjtë.

  Përshëndetje.