Cart66, shtojcë e plotë e tregtisë elektronike për WordPress

Cart66 është një shtojcë premium shumë e plotë për WordPress në tregtinë elektronike, me të cilën mund të konfiguroni dyqanin tuaj dixhital në pak minuta me veçori të përparuara që nuk përfshihen në shtojcat e njohura falas për të njëjtin qëllim.

Cart66, shtojcë e plotë ecomerce për WordPress

Cart66, funksionet e dyqanit dixhital

Cart66 është ndër shtojcat më të përdorura në dyqanet dixhitale dhe një nga më të preferuarat nga webmasterat, thjeshtësia e përdorimit, shkathtësia dhe funksionet e përparuara e kanë postuluar atë mbi opsionet e tjera të zakonshme në treg. Le të shohim disa funksione.

Magazinimi i reve

Ky është deri tani një nga funksionet më të vlerësuara të kësaj shtojce që e diferencon atë nga të tjerët në llojin e tij, pasi që Cart66 është e vetmja shtojcë ecommerce që ju lejon të organizoni dyqanin dixhital në re, e cila ju lejon të shpërndani plotësisht me certifikatat SSL dhe PCI me kursimet konsekuente që kjo sjell.

Ndërfaqe e thjeshtë dhe intuitive

Një tjetër nga pikat kryesore të Cart66 mbi alternativat e tjera të konsoliduara si Woocomerce është thjeshtësia e ndërfaqes së saj, me të cilën është shumë e lehtë të familjarizohesh që në minutat e para, sepse i mungojnë funksionet e panevojshme dhe organizimi dhe shpërndarja e elementeve në panel është shumë më efikase krahasuar me platformat e tjera të tregtisë elektronike.

Shitje online të muzikës

Cart66 përfshin një sistem të plotë muzikor në internet përmes menaxhimit të shkarkimeve dhe mjeteve të përparuara të klasifikimit.

Pranoni donacione në internet

Dyqani gjithashtu përfshin një sistem të përshtatshëm dhurimesh në internet që shtohet lehtësisht në çdo hapësirë ​​duke përdorur butonat e para-dizajnuar.

Pagesa me këste

Ato dyqane që duan të përfshijnë pagesa me këste në sistemin e tyre të pagesave do ta përdorin shumë mirë këtë mundësi, sepse lejon kontrollimin e kuotave të produkteve përmes një forme të përshtatshme të përfshirë në panelin e saj që mund të konfigurohet në dy minuta, duke përcaktuar pagesën. tarifat fillestare dhe të njëpasnjëshme që klientët duhet të paguajnë pasi aprovohet aplikimi i tyre.

Ky sistem pagese funksionon veçanërisht mirë për produkte shumë të shtrenjta që shumica e njerëzve nuk mund t'i paguajnë në një këst të vetëm, të tilla si pajisje kompjuterike, telefona inteligjentë të niveleve të larta, paketa udhëtimi, etj. Dhe pagesa me këste është zakonisht një nga opsionet më të përsëritura. në blerjen e këtyre produkteve dhe shërbimeve.

Menaxhimit të inventarit

Menaxhimi i inventarit është një nga aktivitetet më të përsëritura të një dyqani në internet për të azhurnuar stokun, duke vendosur produktet që vazhdojnë të shiten nga ato që janë shitur ose ato që nuk do të shiten më.

Menaxhimi i inventarit i Cart66 përfshin një koleksion të gjerë të funksioneve të avancuara që lehtësojnë dhe automatizojnë shumë menaxhimin e detyrave të zakonshme siç janë shtimi i produkteve, ndërprerja e tyre, etj. Përmes zgjedhjes së grupeve dhe moszgjedhjes dhe kombinimeve dhe variablave të tjerë për një menaxhim më të mirë.

Gjykim 14-ditor pa ndonjë detyrim

Kështu që të mund të vlerësoni të gjitha tiparet e tij, mund të provoni shtojcën falas për katërmbëdhjetë ditë pa asnjë detyrim, në këtë mënyrë nuk ka rrezik të mundshëm dhe do të dini se si funksionon dyqani para se të paguani dhe do të shihni se përshtatet në mënyrë të përsosur me nevojat tuaja.

Nëse jeni duke kërkuar për një dyqan të thjeshtë, funksional, me mundësi të përparuara konfigurimi dhe të organizuar në re, Cart66 është padyshim shtojca që ju nevojitet për zgjidhjet tuaja ecomerce dhe mund ta shkarkoni nga kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.