Dominimi i Popup, si të rritet lista e pajtimtarëve

Popup Domination është një shtesë shtesë për WordPress Me anë të saj ju lehtë mund të rrisni listën tuaj të pajtimtarëve duke personalizuar popup-et ose pop-up-et në mënyrë që ata të shtohen në listën tuaj.

Dominimi i Popup, shtoni listën tuaj të pajtimtarëve

Dominimi i Popup, shtojca thelbësore e marketingut me email

Dominimi i Popup-it ka spikatur si një mjet efektiv marketingu dhe një nga sistemet më efikase për të zgjeruar listën e pajtimtarëve për shkak të shkathtësisë, lehtësisë së konfigurimit dhe dizajnit tërheqës që tërheq vëmendjen e vizitorëve. Le të shohim disa nga karakteristikat e tij.

Projektimi i Përgjegjshëm Ultralight

Në ditët e sotme motorët e kërkimit i japin përparësi të lartë shpejtësisë së ngarkimit të një faqeje dhe përshtatshmëria me pajisjet mobile është bërë një element i domosdoshëm për webmasterat dhe zhvilluesit. Shtojca Popup Domination ka një larmi të gjerë pop-ups plotësisht të optimizuar me një dizajn të përgjegjshëm dhe shumë të lehtë që do të përshtatet në mënyrë të përsosur në modelin tuaj të internetit.

Shndërrim i lartë

Përveç integrimit të përkryer në faqen tuaj pa ndikuar në shpejtësinë e ngarkimit, Popup Domination ofron modele të dizajnuara posaçërisht nga tregtarë dixhitalë që pretendojnë të rrisin shkallën e konvertimit, kështu që ata jo vetëm që do të tërheqin vëmendjen e vizitorëve tuaj, ata gjithashtu do të bëhen klientë të mundshëm.

Statistikat gjithëpërfshirëse

Kontrolloni efektivitetin e fushatave tuaja në kohë reale ose ridizenjoni ato në përputhje me rrethanat duke monitoruar sistemin e tij të plotë të statistikave për të nxjerrë në pah dritaret më efektive dhe ato që janë më pak tërheqëse për klientët tuaj.

Countdown

Ky funksion është jashtëzakonisht i dobishëm për fushatat e përkohshme dhe krijimin e një ndjenje urgjence që rrit numrin e shitjeve në momente të caktuara specifike.

Disa dritare në të njëjtën dritare

Në situata të caktuara, mund të kërkohet instalimi i disa njoftimeve në të njëjtën dritare që i referohen promovimeve të njëjta ose të ndryshme, një funksion shumë i adaptueshëm për dyqanet dixhitale.

Personalizimi

Përshtatja e ofruar nga kjo shtojcë është gjerësisht e gjithanshme, duke qenë në gjendje të përshtatni plotësisht modelet me dizajnin e blogut tuaj duke përdorur zgjedhësin e ngjyrave, shkronjat e personalizuara dhe madje edhe ngarkimin e fotove tuaja që do të shfaqen në dritaren e dritares për një integrim më të mirë.

Verifikimi i moshës

Ky opsion mund të jetë interesant në ato faqe që, për shkak të përmbajtjes së tyre, mund të jenë të kufizuara për të mitur dhe të kërkojnë verifikimin e moshës, siç është rasti në faqet e përmbajtjes për të rritur.

Licencë për shumë faqe

Kjo është padyshim një nga tiparet më të vlerësuara të Popup Domination, sepse ofron mundësinë e instalimit të shtojcës në disa site në të njëjtën kohë duke paguar licencën vetëm një herë, dhe sikur të mos mjaftonte kjo, zhvilluesi gjithashtu e lejon atë të instalohet në faqet e klientëve tuaj, kështu që nëse jeni një zhvillues uebi ose administrator i rrjetit, mund të përfitoni nga kjo shtojcë premium si një veçori e shtuar në shërbimet tuaja.

Me pak fjalë, Popup Domination është një nga shtojcat më të plota premium në marketingun dixhital për sa i përket pop-ups. Nëse dëshironi të provoni të gjitha avantazhet e saj, mund ta shkarkoni shtojcën duke klikuar në lidhja vijuese.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Mariana monaco dijo

    Unë tashmë e pashë atë shumë interesante dhe është shumë e lehtë për t'u përdorur, është e shkëlqyeshme për njerëzit që kanë filluar në këtë marketing, blog të shkëlqyeshëm, një përqafim, përshëndetje ...