Letër-muri i bukur KDE

Unë kam redaktuar një sfond të vogël që kisha, asnjë ide se ku e shkarkova disa kohë më parë ... asnjë ide kush e bëri atë, kështu që nëse dikush e njeh autorin origjinal, më tregoni tell

Sidoqoftë, është një sfond që po e përdor tani në tavolinën time të punës, më pëlqen shumë

Këtu i lë:

Nëse dikush ka ndonjë sugjerim ose modifikim që dëshiron të bëjë, le të thotë kështu… Unë nuk jam saktësisht i mirë me Gimp por hej, unë do të bëj atë që mundem

të fala


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   sieg84 dijo

  Do ta marr!

 2.   auroszx dijo

  Hmm, duket mirë 🙂 Le të shohim nëse mund të zëvendësojë KDE Stripes Debian ...

  1.    auroszx dijo

   : O Kush do të thoshte, ajo kombinohet shumë mirë me temën e oksigjenit ... Muri i shkëlqyeshëm ...

   1.    KZKG ^ Gaara dijo

    Yup në të vërtetë duket shumë mirë hahahahaha, unë po e përdor atë dhe jam i habitur

    1.    Oscar dijo

     Mund të jetë që ju keni frikë nga Debian?
     Nëse e bëni me XFCE e blej.

     1.    KZKG ^ Gaara dijo

      Thatshtë që KDE kombinon me blunë ... por Xfce? ... Unë nuk e di, unë gjithmonë e kam parë atë në gri haha.

     2.    Oscar dijo

      Mos vjedh, unë përdor ngjyrën blu, nëse e bën, do të të dërgoj një imazh që të mund të shohësh se si duket.

      1.    KZKG ^ Gaara dijo

       Dërgojeni në emailin tim: kzkggaara [@] myopera [.] Com


     3.    Oscar dijo

      Këtu ju dërgoj një imazh të një që po përdor:

      http://imagebin.org/196436

 3.   LOL dijo

  Do të ndryshoja, ndoshta, gradientin e sfondit, do të lija gjithçka blu. Por është akoma shumë mirë.

  Përshëndetje!

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Ah mirë shiko, kjo është ajo që unë modifikova
   Nuk mendoj se e kam shkarkuar nga ajo faqe, më shumë se gjithçka, sepse është shumë e rrallë që hyj thjesht në faqet e Windows ... Duhet të kem kopjuar letër-muri të një kolegu tim apo diçka tjetër.

   Përshëndetje dhe faleminderit për komentin, qëllimi im nuk ishte askush tjetër veçse të arrija thjesht një sfond të lezetshëm për KDE ^ _ ^

 4.   nosferatuxx dijo

  Unë kam një të ngjashëm, por me logon win7.