Shërbimet e zhvendosjes (Forum, FTP, etj) nga serveri

Po e bëj këtë postim për të njoftuar që në minutat e ardhshme do të zhvendos disa nga shërbimet tona (Forum, FTP, etj.) Nga serveri, kështu që ju mund të vini re ndërprerjen e rastit (shpresoj shumë shkurt).

Ndonjë problem ose sugjerim më tregoni këtu ose në Twitter (@kzkggaara)

Përshëndetje dhe faleminderit për mirëkuptimin tuaj


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

9 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   i gjallë dijo

  Dale, për këtë të paguaj U_U

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Kushdo që ju lexon do të mendonte se më paguani vërtet ... HAHAHAHAHA !!!

   1.    giskard dijo

    Ngarkoje! XD

  2.    nano dijo

   E kush më paguan mua? Zemërimet e mia nuk janë falas

   1.    Manuali i Burimit dijo

    Ju heshtni dhe vazhdoni të punoni ose unë do të shkoj për kamxhik.

     1.    eliotime3000 dijo

      zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

 2.   Angel3265 dijo

  Si ishte