Një sfond i shkëlqyer për Android për desktopin tuaj

Unë dua të ndaj me ju këtë sfond të android:

Autori është Alexander Navarro Hernandez, student i ICU (Universiteti i Shkencave Kompjuterike) nga këtu vendi ynë (Kubë).

E ftohtë apo jo?

Gjithashtu, nëse doni më shumë sfonde të android këtu janë disa artikuj nga Desktop arti ku mund të gjejnë më shumë:


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   jonathan dijo

  eshte bukur faleminderit sapo e vendosa ne tryezen time

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Faleminderit për komentin tuaj
   të fala