Star Wars Reader: Një mënyrë shumë geek për të lexuar RSS tuaj

StarRSS

Kam zbuluar për këtë në omicron dhe mirë, më e pakta që ai ka marrë nga unë është një buzëqeshje për një ide të tillë geek. kjo lidhje dhe vendosni url-në e RSS-së që ata duan të lexojnë.

Ju mund të shihni një nga Nga Linux nxitje ketu. Kini kujdes, ka një kolonë zanore të përfshirë, kështu që ulni volumin


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

11 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   ferkmetal dijo

  hahahaha mir faleminderit

 2.   Joaquin dijo

  Veryshtë shumë qesharake!

 3.   Marcelo dijo

  Per dashurine e Zotit! Çfarë talenti i jashtëzakonshëm John Williams. Pa muzikën e tij, me siguri Star Wars nuk do të kishte arritur atje ku arriti. Kjo melodi dhe Marshimi Perandorak, janë më të spikaturat në historinë e muzikës. Ikona të vërteta të një epoke. Gjeniu me të gjitha letrat!

 4.   eliotime3000 dijo

  Ky lexues RSS është i shkëlqyeshëm, veçanërisht kur ngarkon këngën e plotë.

 5.   st0rmt4il dijo

  hehe! .. Shihni ndodhi me atë redaktor .. mirë «geek» hehe xD!

  Goodshtë mirë, Përshëndetje!

 6.   xykyz dijo

  Me pelqen! xD

 7.   F3niX dijo

  Haha ky eshte geek!

 8.   Linez dijo

  E njëjta gjë mund të bëhet si një mbrojtës i ekranit, duke instaluar mbrojtësit e ekranit rss-glx, ekziston ai që quhet StarWars që bën të njëjtën gjë.

 9.   hunabku dijo

  Përshëndetje! Thjesht doja të lë një koment nga shfletuesi links2 dhe të shoh nëse faqja e zbuloi atë. Unë i dua përshëndetjet e blogut!

  1.    xykyz dijo

   Epo, sapo zbuluat një të metë, duket xD