Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

19 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   cooper15 dijo

  E para nuk e gjej hirin, e treta duket qesharake mmm nuk e di, fillova me Ubuntu dhe mësova se çfarë më duhej për të hyrë më pas në Debian, i katërti është i shkëlqyeshëm dhe tashmë e kam të fundit ... Do të ishte mirë nëse vendosni sfonde të reja sepse seriozisht shumica dërrmuese e tyre i kishin parë ata duke googling.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   E para pasqyron veprën artistike që Debian lëshoi ​​me versionin Squeeze.
   E treta nuk është një kritikë ndaj Ubuntu, por përkundrazi për të vendosur në një letër-muri një frazë, koment ose mendim që disa thonë në internet.

   Për më shumë sfonde, e keni lexuar akoma këtë postim? - » https://blog.desdelinux.net/32-wallpapers-para-debian/

   1.    komentatori dijo

    Kjo "frazë" doli nga moda dhe mund të përdorej nga ata prej nesh që ishin në gjendje të instalonin debian 3.1 (Edhe pse nuk mund të bëja kurrë një punë të modemit) ;-P

 2.   cooper15 dijo

  🙂 Mos u shqetëso, nuk është se komenti im ishte me keqbesim… Epo, është çështje shije, e para për mua është e shëmtuar, e shëmtuar, haha, sa për Ubuntu, çështja nuk është se është kritike apo jo , Unë thjesht nuk e shoh atë të këndshme apo qesharake ... Dhe po e kisha parë tashmë postimin e mëparshëm, gjithsesi kontributi juaj vlerësohet i katërti që e shkarkova.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   HAHAHAHA jo jo nëse nuk jam mërzitur larg saj
   Për Ubuntu unë tashmë ju them, është thjesht një frazë, nuk do të thotë se është e vërtetë apo jo

   Epo do të shoh se çfarë sfondi të ri mund të sjell nga Debian në një rast tjetër
   të fala

 3.   Lulu dijo

  duken mire

  Nga rruga, unë do të isha i interesuar të botoja një postim

  Me kë duhet të flas dhe çfarë duhet të bëj ?????

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   Së pari, ju duhet të na dërgoni emrin, emailin, madhësinë e këpucëve, nëse ju pëlqen reggeaton apo jo, numrin e qelizës dhe kohën e saktë (me sekonda dhe gjithçka) që keni përdorur Linux ... HAHAHAHAHA !!! 😀

   Nah vetëm duke bërë shaka
   Thjesht hyni këtu dhe regjistrohuni: https://blog.desdelinux.net/wp-admin/

   Aty do të shihni lidhjen për t'u regjistruar, dhe më pas me të njëjtën URL mund të shkruani artikujt

   Ndonjë pyetje këtu jemi.
   të fala

 4.   cooper15 dijo

  Mirë atëherë do të pres për më shumë… Faleminderit

 5.   Ghermain dijo

  Dhe meqenëse nuk ka pëlqime midis pëlqimeve ... i vetmi që më pëlqeu dhe tashmë e kam shkarkuar është i pari. 🙂

 6.   PAT dijo

  Shumë mirë, i treti i vdekshëm!

 7.   Bler Paskal dijo

  Ajo e parafundit është me dyshim e ngjashme me 5-të e Archlinux post lol. Ata janë shumë të mirë. Po të mos ishte Fedoriane do të vendosja 3-të hahaha.

  1.    KZKG ^ Gaara dijo

   haha asgje e dyshimte, jane te njejtin stil me shume ngjashmeri HAHAHAHAHA.
   Dhe unë do ta vesh Fedora, me të vërtetë do të vesh disa të mira

   1.    Bler Paskal dijo

    Shkëlqyeshëm Unë e kam pasur të vështirë të gjej fonde të mira për Fedora përveç postit të parë të fondit. Dhe e lumtur pas ditëlindjes XD.

    1.    KZKG ^ Gaara dijo

     Nah një kënaqësi, pasi e di që kam qenë sfond i Fedora për një kohë të gjatë ... Unë dua të vendos më shumë se 20

   2.    Versitimi i moderuar dijo

    Dhe do të ishte shumë të kërkosh përkatësisht Wallpaper 3/5 nga Debian / Arch.
    Por për Distros të tjerë? për shembull, Ngjashëm me të, por për Fedora, OpenSUSE, Ubuntu dhe të tjerët, ata do të ishin mirë.
    Unë do t'i mbledh të gjitha .. hehehe, ..

 8.   MSX dijo

  Hahaha, ai që bëri murin e 3-të është një person i keq i kobshëm! x'D

 9.   heksborg dijo

  E dua të tretën !! LOL !! 🙂

 10.   Leper_Ivan dijo

  Sapo hyra për të parë, kur pashë të 3-tin, nuk bëra asgjë përveç buzëqeshjes. E lë atje. 🙂

 11.   Elynx dijo

  Janë luksoze: D!.

  PërshëndetjeS!